آخرین اخبار

تاریخ : 25. آبان 1397 - 14:43   |   کد مطلب: 26027
بیمارستان 150 تخت خوابی رزن در مساحتی به وسعت 15000 هزارمتر در شهر رزن کلنگ زنی شد.

سید حسن قاضی زاده هاشمی پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه کلنگ زنی بیمارستان ولیعصر (عج) رزن در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت کلنگ زنی بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی ولیعصر (عج) شهرستان رزن گفت: پیمانکار این بیمارستان انتخاب شده است و عملیات اجرایی به سرعت آغاز می شود.

وی ابراز امیدواری کرد: باید با بهبود وضعیت آب و هوایی این پروژه اجرایی شده و با سرعت پیگیری شود و با در نظر گرفتن اعتبار همه ساله در کمترین زمان بهره برداری شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه اعتبار در نظر گرفته شده برای شروع این پروژه ۱۰ میلیارد تومان است، اظهار کرد: این میزان اعتبار برای آغاز کار مطلوب است و انتظار می رود با کمک همه ساخت این بیمارستان تکمیل شود.

وی تاکید کرد: شهرستان رزن بعد از ۴۰ گذشت سال از انقلاب اسلامی نیازمند بیمارستانی مجهز است.

هاشمی در پاسخ به سئوالی در خصوص کمبود پزشک در شهرستان رزن گفت: باید شرایط سال های گذشته با وضعیت کنونی مقایسه شود که در اینصورت افزایش همه ساله تعداد متخصصان کل کشور مشخص است و این در حالیست که زمانی پزشک ایرانی و متخصص در کشور نبود و هم اکنون فرزندان این منطقه ادامه تحصیل داده و به مردم خدمت می دهند.

وی افزود: مشکل کمبود متخصص در رشته های مختلف غیرپزشکی هم وجود دارد و به تدریج کم می شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: برنامه جذب نیرو متناسب مطابق با آنچه مجلس شورای اسلامی اعلام کند، انجام می‌شود.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن