آخرین اخبار

تاریخ : 27. آبان 1397 - 18:19   |   کد مطلب: 26032
فرماندار شهرستان رزن با بيان اينكه دنیای امروز از تفکر بسیجی که برگرفته از فرامین انقلاب اسلامی و امام (ره) است الگوبرداری کرده است گفت: اگر تفکر بسیجی در جامعه کمرنگ شود بی‌شک بیگانگان بر کشور ما سلطه پیدا خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رزن، سیدرضا سلامتی ظهر امروز در جلسه هماهنگی هفته بسیج در همدان بسیج را یادگار ارزشمند بنیان گذار انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: هرکجا که بسیج وارد شده چه در هشت سال دفاع مقدس و چه امروز در عرصه سازندگی با اقتدار و موفق عمل کرده است.

وی با بیان اینکه مهمترین عامل موفقیت رزمندگان و بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس لطف خداوند متعال، اخلاص و رهبری امام بود افزود: امروز باید بسیج در کنار صیانت از کشور در عرصه مبارزه با مفاسد در جامعه و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر کوشا باشد.

فرماندار شهرستان رزن با بیان اینکه دنیای امروز از تفکر بسیجی که برگرفته از فرامین انقلاب اسلامی و امام(ره) است الگوبرداری کرده است گفت: اگر تفکر بسیجی در جامعه کمرنگ شود، بی‌شک بیگانگان بر کشور ما سلطه پیدا خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در رزن تعامل و اتحاد خوبی بین دستگاه‌ها وجود دارد خاطرنشان کرد: سیستم اداری شهرستان هیچگاه خود را مبرا از سپاه و بسیج نمی‌داند و همه در راستای اعتلای تفکر بسیج قدم برخواهیم داشت.

فرمانده سپاه ناحیه رزن نیز بسیج را یکی از ارزش‌های معنوی انقلاب شکوهمند اسلامی دانست که باید با تقویت و تحقق کامل آن زمینه آمادگی و مقابله با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان انقلاب فراهم شود.

داوود مهدوی‌پور افزود: حضور جوانان در عرصه‌های مختلف اجتماعی برای تداوم انقلاب اسلامی و سازندگی کشور از خواسته‌های مهم نظام مقدس جمهوی اسلامی است.

وی گفت: امروز استکبار با فشارهای شدید اقتصادی تمام تلاش‌ خود برای سرنگون کردن این انقلاب برخاسته از مردم گذاشته‌ تا مردم را از مسیر انقلاب منحرف کند اما ایرانیان با عزت و شرافت این دسیسه‌ها را همانند گذشته ناکام خواهند گذاشت.

فرمانده سپاه ناحیه رزن از برگزاری 120 عنوان برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی در سطح شهرستان به مناسبت هفته بسیج خبر داد و افزود: این برنامه‌ها شامل غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری جلسات روشنگری، همایش میقات صالحین و عصری با شعر و تجلیل از بسیجیان نمونه است.

وی از برگزاری چهار یادواره شهدا در سطح شهرستان از دیگر برنامه‌های هفته بسیج عنوان کرد و گفت: تجمع باشکوه 3 هزار نفر از بسیجیان در روز پنجم آذرماه در مسجد جامع رزن برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن