آخرین اخبار

تاریخ : 13. آذر 1397 - 8:14   |   کد مطلب: 26036
شهردار قروه درجزين گفت: فاز دوم كمربندی شهر قروه درجزين امسال افتتاح می‌شود.

مهدی اسفندیاری‌صالح در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن اظهار کرد: امسال بیش از  7هزار و 500 تن آسفالت‌ریزی و لکه گیری کوچه‌ها و معابر سطح شهر قروه درجزین انجام شده است.

وی با بیان اینکه آسفالت‌ریزی و لکه‌گیری کوچه‌ها و معابر سطح شهر با ۵ میلیارد و ۵٠٠ میلیون ریال انجام شده است گفت: از ابتدای سال در 13 کوچه به طور کامل آسفالت‌ریزی انجام شده و در هفت کوچه و خیابان لکه گیری و ترمیم آسفالت شده است.

شهردار قروه درجزین از اجرای پروژه روشنایی کنارگذر شهر خبر داد و افزود: با اتمام روشنایی این مسیر پیش‌بینی می‌شود این پروژه به زودی به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: طول کل پروژه کمربندی شهر قروه درجزین 36 هزار متر مربع بوده و تا به امروز بیش از ۳۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

اسفندیاری‌صالح با بیان اینکه در راستای طرح بازآفرینی شهر در سال جاری تعداد 20 فقره از املاک واقع در طرح تعریض تملک و تخریب شده است ادامه داد: بازگشایی این معبرها در راستای بهبود عبور و مرور شهروندان علی الخصوص در محدوده بازآفرینی انجام شده است.

وی افزود: برای تملک این املاک 7 میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه شده که این مهم در بازه زمانی 9 ماهه بی سابقه بوده است.

شهردار قروه درجزین خاطرنشان کرد: املاک واقع در طرح تعریض که امسال تملک و بازگشایی این معابر صورت گرفته چندین سال بود که بلاتکلیف مانده و با پیگیری‌های صورت گرفته عملیات تخریب و بازگشایی معابر انجام شد.  

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن