آخرین اخبار

تاریخ : 13. آذر 1397 - 9:10   |   کد مطلب: 26037
رئيس اداره تعاون،كار و رفاه اجتماعي شهرستان رزن گفت :از ابتدای سال 30 ميليارد تومان تسهيلات اشتغال در شهرستان رزن پرداخت شده است.

ایوب سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن از پرداخت بیش از 30 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان رزن طی مدت یک سال اخیر خبر داد و اظهار کرد: این میزان تسهیلات در حوزه‌های مختلف صنعت، کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری و خدمات پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه این میزان تسهیلات برای 600 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است، گفت: سهمیه اشتغال توسعه روستایی این شهرستان در سال جاری 14 میلیارد و 300 میلیون تومان است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رزن افزود: تا به امروز بیش از 15 میلیارد و 100 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

وی ادامه داد: همچنین 17 میلیارد و 400 میلیون تومان در حوزه تسهیلات توسعه روستایی در شهرستان رزن عقد قرارداد شده است.

سلطانی با عنوان اینکه شهرستان رزن در پرداخت تسهیلات توسعه روستایی مقام سوم استان را دارد اظهار کرد: بیش از 121 درصد تسهیلات اشتغال در شهرستان رزن عقد قرارداد شده است.

وی پرداخت تسهیلات فراگیر را از دیگر برنامه‌های اشتغال عنوان کرد و گفت: بیش از 5 میلیارد و 587 میلیون تومان تسهیلات  اشتغال فراگیر در شهرستان رزن پرداخت شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رزن با بیان اینکه سهمیه مشاغل خانگی شهرستان رزن یک میلیارد و 620 میلیون تومان است اظهار کرد: بیش از 192 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی پرداخت شده است.

وی از تحقق 47 درصد از سهمیه اشتغال شهرستان رزن ثبت در سامانه رصد خبر داد و گفت: از سهمیه یک‌هزار و 930 نفری امسال شهرستان رزن، 912 نفر در سامانه رصد ثبت شده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن