آخرین اخبار

تاریخ : 13. آذر 1397 - 9:29   |   کد مطلب: 26042
عضوکمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه داروخانه هلال احمرموسسه غیردولتی است که هیچ گونه نظارتی بر آن اعمال نمی‌شود، گفت: در شان جمهوری اسلامی ایران نیست که بیماران ساعت های متمادی در صف تحویل دارو در انتظار باشند.

 حسن لطفی در  گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت تامین دارو در داروخانه هلال احمر،گفت: داروخانه هلال احمر موسسه عمومی غیردولتی است که تامین دارو برای بیماران خاص و سرطانی را در دستورکار قرار داده است و این در  حالی است که عملا سازمان هلال احمر وظایفش را در این راستا به خوبی انجام نمی‌دهد.

 ابزار قانونی برای پاسخگوی رییس هلال احمر به بهارستان وجود ندارد

 نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:ایا ابزارقانونی برای  پاسخگویی رییس هلال احمر در مجلس وجود دارد و جواب این سوال این است که ما ابزاری برای سوال از رییس هلال احمر نداریم.

 

آیا ابزارقانونی برای  پاسخگویی رییس هلال احمر در مجلس وجود دارد و جواب این سوال این است که ما ابزاری برای سوال از رییس هلال احمر نداریم

لطفی افزود:رییس سازمان هلال احمر باید پاسخگو باشدچرا مردم باید در صف های طولانی در هلال احمر در انتظار دریافت دارو باشند اما متاسفانه راهکار قانونی مناسبی برای پاسخگو بودن ایشان به مجلس وجود ندارد.

سازمان هلال احمر موسسه عمومی غیر دولتی است

وی ادامه داد: سازمان هلال احمر موسسه عمومی غیر دولتی است و متاسفانه یکی از چالشهای اداری کشور ما این است که موسسات مالی غیردولتی فربه تر از دولتی شده اند.

داروخانه هلال احمر موسسه غیر دولتی است که هیچ گونه نظارتی بر آن اعمال نمی‌شود

نماینده مردم رزن در مجلس افزود:داروخانه هلال احمر موسسه غیر دولتی است که هیچ گونه نظارتی بر آن اعمال نمی شود واین در حالی است که  حوزه  توزیع دارو می بایست بر عهده  وزارت  بهداشت  ودرمان  به  عنوان  تنها متولی قرار بگیرد تا بتوان به طریق اصولی  حوزه توزیع دارو ودرمان را اختصاصی کرد.

بیماران ساعت‌ها در صف تحویل دارو انتظار می‌کشند

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس  با بیان  اینکه داروخانه هلال احمر موسسه غیر دولتی است که هیچ گونه نظارتی بر آن اعمال نمی شود یادآورشد :درشان جمهوری  اسلامی ایران نیست که بیماران ساعت های متمادی در  صف  تحویل دارو در انتظار  باشند./

پایان پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن