آخرین اخبار

تاریخ : 7. دى 1397 - 23:34   |   کد مطلب: 26085
حجت‌الاسلام عبدالعظیم ملازاده با اشاره به اینکه خروج نیروهای آمریکایی از منطقه، مسئله بسیار مهمی است، گفت: دستور خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان و سوریه صادر شده است.

وی اضافه کرد: آمریکا با وجود سیاست‌های مقاومت در منطقه، شکست خورده  و سعی دارد خود را از این منجلاب بیرون بکشد ولی یک احتمال وجود دارد که آنها به دنبال تجدید قوا باشند.
امام جمعه رزن ادامه داد: تعطیلی دولت آمریکا نشان‌دهنده افول قدرت آمریکا بوده و تصمیم خروج، قطعاً نابودی آمریکا را تسریع می‌کند.
وی در ادامه با اشاره به حماسه ۹ دی تصریح کرد: روز 9 دی روز بصیرت و تجدید پیمان امت با ولایت است که به واقع  این روز، ارزش‌های دینی ایرانیان ظهور کرده و عینیت یافت.

مولازاده گفت: در این روز مردم یک صدا و در کنار هم نشان دادند که همیشه پای این انقلاب بوده و هستند.
وی با بیان اینکه دین‌سالاری و قانون‌سالاری در روز ۹ دی بیمه شد، خاطرنشان کرد: عده‌ای در آن سال در برابر قانون، مقدسات دینی و عاشورا قرار گرفتند و نظم عمومی کشور را بهم زدند اما مردم همیشه بیدار ایران با استکبارستیزی خود در حماسه ۹ دی نقشه‌ها را خنثی کردند.
امام جمعه رزن تصریح کرد: هم اکنون فضای بازگشت برای آنها وجود دارد که باید برگردند و از نظام و مردم عذرخواهی کنند و اشتباهات خود را جبران کنند.
وی در پایان گفت: مردم نظام و رهبرشان را دوست دارند و در روز ۹ دی سال 88 کار  فتنه‌گران را تمام کرده و حماسه آفریدند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن