آخرین اخبار

تاریخ : 10. دى 1397 - 18:32   |   کد مطلب: 26090
فرماندار رزن گفت: مراكز توزیع برنج نیز باید افزایش یابد تا شاهد ایجاد صف‌های طولانی مردم برای خرید برنج یا محصولات دیگر نباشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از رزن سیدرضا سلامتی عصر امروز در ستاد تنظیم بازار این شهرستان با بیان اینکه رزن در بازرسی از واحدهای صنفی مقام سوم استان را دارد اظهار کرد: از ابتدای سال بیش از 9 هزار و 505 مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان انجام شده است.

وی افزود: در این بازرسی‌ها 669 مورد پروند تخلف تشکیل و اصناف متخلف به پرداخت 260 میلیون تومان جزای نقدی محکوم شدند.

فرماندار رزن از اصناف و تولیدکنندگان خواست موجودی انبارهای خود را به اداره صنعت معدن و تجارت اعلام کنند و آن را در سایت به ثبت برسانند زیرا در غیر این صورت محصولی که از انبار کشف شود احتکار محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه نانوایی‌ها نیز باید از کارخانه‌های باکیفیت آرد خریداری کنند‌، در ادامه از انجام بیش از 2 هزار و 109 مورد بازرسی از واحدهای نانوایی شهرستان خبر داد و گفت: در این بازرسی‌ها 128 پرونده تشکیل و نانوایی متخلف به پرداخت 9 میلیون تومان جزای نقدی محکوم شدند.

سلامتی خاطرنشان کرد: قیمت انواع آرد استحصالی از گندم و بورس برای واحدهای خبازی آزادپز 7.7 درصد کاهش یافته است.

وی با اشاره به توزیع برنج تنظیم بازار در شهرستان گفت: مراکز توزیع برنج نیز باید افزایش یابد تا شاهد ایجاد صف‌های طولانی مردم برای خرید برنج یا محصولات دیگر نباشیم.

فرماندار رزن یکی از مهمترین برنامه‌های شهرستان در راستای کنترل بازار را توزیع اقلام ضروری عنوان کرد و افزود: از ابتدای امسال مرغ منجمد 30 تن، گوشت گرم9 تن،گوشت منجمد 30 تن و برنج نیز به میزان 90 تن در شهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن