آخرین اخبار

تاریخ : 10. دى 1397 - 18:34   |   کد مطلب: 26091
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان:
برای هر صندلی ریاست، 70 شهید داده‌ایم
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: برای هر صندلی ریاست ۷۰ شهید تقدیم کرده‌ایم، پس هر مسئولی که در میز ریاستی نشسته و مسئولیت سنگینی برعهده دارد باید با دغدغه تمام برای حل مشکلات مردم که بهترین مردم تاریخند، تلاش کند.

به گزارش نافع،‌ حجت‌الاسلام حسین علٌی در مراسم بزرگداشت 9 دی رزن که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: بعضی از روزها از شعائر انقلاب هستند و این روزها باید زنده نگه داشته شوند و به فرموده قرآن کریم بزرگداشت شعائر نشانه تقواست و نهم دی ماه نیز از شعائرالله است و باید حفظ شود چرا که بستری است برای تبیین فتنه‌های دشمن و درس گرفتن از آنها.

وی با بیان اینکه دشمن در جنگ با شعائر جدی است، افزود: در فتنه 88 فتنه‌گران با تابلوی انتخابات به پا خواسته بودند و 6 ماه مانده تا انتخابات، آنها فریاد احتمال در تقلب سر دادند در حالیکه امکان تقلب با نظارت‌هایی که در انتخابات وجود دارد بسیار کم است اما آنها بر طبل تقلب کوبیدند تا اغتشاشات صورت گرفت؛ اما پشت پرده براندازی نظام بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به اینکه فقدان بصیرت در جنگ صفین مسیر اسلام و شیعه را عوض کرد، گفت: این یک ارتداد سیاسی بود و می‌رفت که در فتنه ۸۸ نیز همچین اتفاقی بیفتد اما مدیریت هوشمندانه رهبر انقلاب و همراهی مردم بصیر این فتنه را خاموش کرد .

وی ادامه داد : دشمنان نظام و انقلاب می‌خواهند ما به ۴۰ سالگی انقلاب نرسیم و توطئه و فتنه‌های جدیدی را طرح‌ریزی می‌کنند اما بار دیگر به حول و قوه الهی و با بصیرت مردم از آن عبور خواهیم کرد.

حجت الاسلام علی خطاب به مسئولان بیان کرد: برای هر صندلی ریاست ۷۰ شهید تقدیم کرده‌ایم، پس هر مسئولی که در میز ریاستی نشسته و مسئولیت سنگینی برعهده دارد باید با دغدغه تمام برای حل مشکلات مردم که بهترین مردم تاریخند، تلاش کند.

وی افزود: مشکلات اقتصادی که کشور گریبان‌گیر آن است راهکار دارد؛ راهکار آن تلاش با تفکر انقلابی است، از اول انقلاب در تحریم نظامی بوده‌ایم ،اما با وجود این تحریم‌ها اکنونبه جایی رسیده‌ایم که هیولای استکبار توان مقابله با ما را ندارد و  اگر اراده کنیم موشک‌های ما در عرض چند دقیقه تل آویو را نابود خواهد کرد که نتیجه همان تفکر انقلابی است.

حجت الاسلام علی خاطرنشان کرد: اقتصاد ما نیز اگر با این تفکر کار شود درست خواهد شد، اگر به توان داخلی تکیه کنیم، اگر به راهبردهای اقتصاد مقاومتی عمل کنیم، اگر مدیریت منابع شود قطعاً در زمان کوتاهی از مشکلات فعلی نیز گذر خواهیم کرد.

انتهای پیام/ م/10

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن