آخرین اخبار

تاریخ : 12. دى 1397 - 8:10   |   کد مطلب: 26098
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان خدمات‌رسانی در حوزه سلامت طی 40 سال انقلاب چشمگیر بوده است، گفت: در حال حاضر پزشکان ایران سرآمد جهان هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، جعفر شاهرخی ظهر امروز در جمع خبرنگاران همدان با بیان اینکه به عنوان دبیر کارگروهسلامت در دستاوردهای 40 ساله انقلاب انتخاب شده است اظهار کرد: در این راستا کارگروه سلامت در چهار حوزه تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه کارگروه سلامت در شهرستان تویسرکان، کبودراهنگ، فامنین و رزن تشکیل شده است گفت: امروز پنجمین جلسه با حضور اصحاب رسانه را با توجه به وسعت فعالیت در حوزه سلامت برگزار کردیم.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به افزایش آمبولانس‌ جدید به مرکز فوریت‌های پزشکی همدان خاطرنشان کرد: ورود بی‌سیم‌های جدید و افزایش تعداد پایگاه‌های اورژانس نشان از پیگیری مسوولان دانشگاه علوم پزشکی دارد.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی پایگاه اورژانس کار آسانی نیست افزود: ارتقای کیفیت در حوزه پیش‌بیمارستانی از جمله اهداف بوده و در این راستا اقدامات زیادی صورت گرفته است.

شاهرخی به راه‌اندازی پدهایی برای استقرار بالگرد هوایی اشاره کرد و گفت: ایجاد زیرساخت‌ها از سوی دانشگاه علوم پزشکی به منظور ارائه خدمات بهتر جزو اهداف است.

وی با بیان اینکه کار در حوزه سلامت یکی از افتخارات نظام است و در این 40 سال اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است، افزود: قبل از انقلاب پزشکانی از کشور هند در همدان فعالیت داشتند در صورتی که اکنون دانشجویان این کشور را جذب کرده‌ایم و این نشانه تحول چشمگیر است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان با تاکید به اینکه علم پزشکی در کشور چنان ارتقا یافته که نه تنها خود بی‌نیاز شده‌ایم بلکه اغلب پزشکان مشهور سایر کشورها ایرانی هستند گفت: برخی از پزشکان ایران برای جهان خدمات خاصی ارائه می‌دهند.

وی بیان کرد: در حوزه سلامت کشور حرفی برای گفتن دارد و دانشگاه علوم پزشکی نیز در این راستا فعالیت‌های خوبی داشته است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن