آخرین اخبار

تاریخ : 7. بهمن 1397 - 23:28   |   کد مطلب: 26128
نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی در بازدید از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، عملکرد این اداره کل را در راستای ایجاد اشتغال مطلوب ارزیابی کرد.

به  گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، حسن لطفی، رئیس کمیسیون لایحه اصلاح و دائمی کردن  قانون مدیریت خدمات کشوری ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد این اداره کل در امر مهارت آموزی و ایجاد اشتغال گفت: این اداره کل با توجه به امکانات موجود به خوبی ایفای نقش کرده است.

نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بحث اشتغال با چالش هایی مواجه هستیم، گفت:ما به شدت در مجلس به دنبال تأمین هزینه های آموزشی فنی و حرفه ای هستیم.

وی با اشاره به اینکه مشاغل خرد در جامعه بهتر از مشاغل کلان جواب می دهد، تأکید کرد: برای اشتغال زایی باید قوانین پیچیده و دست و پا گیر حذف شود و ادامه مسیر را برای کارآفرینان هموار نمود.

در این دیدار وهب مختاران، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای این استان گزارشی از آمار و عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای این استان ارائه کرد.

وهب مختاران با اشاره به اینکه این استان در ترویج مهارت تأثیر به سزایی دارد، گفت: رویکرد ما استفاده از کارآفرینان و افراد تأثیر گذار در بازار کسب و کار است.

مختاران استفاده از ظرفیت بازار و توان کسب و کار را اقدام مهمی برای آماده سازی جوانان برای ایجاد اشتغال پایدار دانست و افزود: امروز مهمترین نیاز جامعه برای جوانان اشتغال است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن