آخرین اخبار

تاریخ : 12. بهمن 1397 - 11:23   |   کد مطلب: 26140
رزن - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار رزن گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۳۶۸ شغل در شهرستان رزن ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، نسرین کاویانی ظهر یکشنبه در کارگروه اشتغال شهرستان رزن عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون یک هزار و ۳۶۸ اشتغال در سامانه رصد ثبت شده در حالی که تعهد اشتغالزایی شهرستان رزن یک هزار و ۲۶۸ شغل بوده است.

وی با بیان اینکه شهرستان رزن حائز  رتبه دوم استان همدان در ایجاد اشتغال و ثبت در سامانه رصد است، اظهارداشت: امسال ۲۷ میلیارد و ۲۹۶ میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی عقدقرارداد و ۱۶ میلیارد و ۷۳۱ میلیون پرداخت شده است.

کاویانی با بیان اینکه ۵۳۸ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی نیز به ۵۴ پرونده پرداخت شده است، اظهارداشت: در سطح شهرستان از منابع مختلف برای ایجاد اشتغال ۶۰ میلیارد تومان عقد قرارداد شده و ۵۰ میلیاردتومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار رزن با تاکید بر اینکه باید بحث خوشه های صنعتی به جد پیگیری شود، گفت: شهرستان رزن رتبه نخست کشت رازیانه را داراست و با تعامل دستگاه های اجرایی سعی بر این است تا به عنوان برند شهرستان مطرح شود.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن