آخرین اخبار

تاریخ : 15. بهمن 1397 - 19:37   |   کد مطلب: 26141
امام جمعه شهرستان رزن با بیان اینکه مسوولان تلاش کنند تا مشکلات مردم را حل کنند گفت: باید فشار اقتصادی را مدیریت کنیم، زیرا هدف ما رفع مشکلات مردم است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رزن حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعبدالعظیم مولازاده ظهر امروز در شورای اداری رزن اظهار کرد: انقلاب اسلامی یکی از برکات و نعمات الهی است که حقیقتا هویت ملت ایران را زنده کرده است.

وی با اشاره به پیشرفت‌های کشور در حوزه تولید علم و فناوری هسته‌ای، مباحث فرهنگی، زیرساخت‌ها و... گفت: باید دید قبل از انقلاب کجا بودیم و امروز به کجا رسیده‌ایم.

 امام جمعه رزن با بیان اینکه در بحث تولید علم رتبه چهاردهم جهان را داریم که نشان از پیشرفت کشورمان دارد افزود: همه مسوولان نوکر نظام و مردم هستند و باید خدمات صورت گرفته را شفاف به سمع و نظر مردم برسانند.

وی با بیان اینکه مسوولان تلاش کنند تا مشکلات مردم را حل کنند اظهار کرد: باید فشار اقتصادی را مدیریت کنیم، زیرا هدف ما رفع مشکلات مردم است.

فرماندار رزن هم با بیان اینکه امسال اعتبارات این شهرستان بیش از 65 درصد تخصیص یافته است گفت: اعتبارات شهرستان رزن در سالجاری نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

سیدرضا سلامتی از بهره‌برداری و کلنگ‌زنی 103 پروژه عمرانی، خدماتی، رفاهی و کشاورزی به مناسبت دهه فجر در شهرستان رزن خبر داد و اظهار کرد: این میزان پروژه با اعتباری بالغ بر 43 میلیارد و 340 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه از این تعداد  89 پروژه با 41 میلیارد تومان به بهر‌برداری خواهد رسید خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی  14 پروژه با 4 میلیارد و 340 میلیون تومان آغاز خواهد شد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن