آخرین اخبار

تاریخ : 15. بهمن 1397 - 19:44   |   کد مطلب: 26145
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه انقلاب اسلامی با صلابت راه خود را ادامه می‌دهد گفت: بزرگترین قدرت‌ها هم نمی‌توانستند در این محاصره اقتصادی که علیه ایران ایجاد شده، دوام بیاورند اما ان کشور با توانمندی‌های خود در این محاصره اقتصادی هم پیروز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رزن، ناصر ابوشریف ظهر امروز در یادواره 36 شهید کارگری شهرستان رزن با بیان اینکه امروز با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی ایران ما باید قدر این انقلاب را بیشتر بدانیم اظهار کرد: انقلاب ایران به رشد خود رسیده و آمادگی کامل برای رهبری و هدایت دینی امت اسلامی را دارد.

 وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یکی از انقلاب‌های بسیار بزرگ در دنیاست افزود: نتایج و آثار این انقلاب بسیار عظیم است اما متاسفانه برخی قدر آن را نمی‌دانند و مطلع نیستند که این انقلاب چه نتایج بسیار عظیمی داشته است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران از نظر دینی ادامه انقلاب پیامبر گرامی اسلام است افزود: این انقلاب توسط یک عالم بزرگ که منتخب مردم بود به پیروزی رسید، امت اسلامی هم می‌تواند در زمان حاضر بخشی از این انقلاب عظیم باشد تا با وحدت، پرچم اسلام را به اهتزاز درآورد.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران، یک انقلاب اسلامی است نه انقلاب شیعه و نه انقلاب سنی، امت اسلامی می‌توانند در آن شرکت داشته باشند تا بتواند زمینه‌ای برای آزادی امت و هویت امت اسلامی در جهان باشد.

ابوشریف گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلاب تمام مستضعفین است به همین علت تمام پادشاهان و مستکبران با خشونت با آن رفتار کردند و تلاش کردند با تمام قدرت و امکانات این انقلاب را به شکست بکشانند.

وی ادامه داد: استکبار با راه‌اندازی جنگ تحمیلی علیه ایران می‌خواست مانع تحقق اهداف آن شود اما به لطف خداوند این انقلاب پیروز شود و آنها موفق نشدند چرا که مردم حامی انقلاب بودند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه جنگ‌های زیادی علیه انقلاب اسلامی به راه افتاد اما این انقلاب متوقف نشده و هنوز هم راه خود را ادامه می‌دهد گفت: بزرگترین قدرت‌ها هم نمی‌توانستند در این محاصره اقتصادی که علیه ایران ایجاد شده، دوام بیاورند اما ان کشور با توانمندی‌های خود در این محاصره اقتصادی هم پیروز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران پایگاه تمدن امت اسلامی است و افتخار بزرگی است که زمینه‌ای برای انقلاب‌ها و پیروزی‌های بعدی خواهد بود.

ابوشریف گفت: آمریکا جنگ‌های زیادی علیه ایران به راه انداخت و از هیچ توطئه‌ای فروگذاری نکرد در سوریه و عراق با وجود تمام هزینه‌هایی که کرد این امت اسلامی بود که پیروز شد.

وی با بیان اینکه آمریکا و هم‌پیمانانش علیه سوریه جنگ به راه انداختند تا آن را از خط مقاومت ضد صهیونیستی دور کنند افزود: دشمنان نتوانستند سوریه را از خط مقاومت دور کنند و این خط اسلام بود که با پایداری و مقاومت پیروز شد.

ابوشریف گفت: تمام این پیروزی‌ها به فضل مقاومت و پایداری و حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران است که امروز بحمدالله مقاومت اسلامی از جایگاه و قدرت خوبی برخوردار است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن