آخرین اخبار

تاریخ : 17. اسفند 1397 - 11:13   |   کد مطلب: 26180
نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب راه را برای مسؤولان روشن کردند، اظهار کرد: بنابراین می‌طلبد که همه مسؤولان اجرایی کشور در همه حوزه‌ها به سمت برنامه‌ریزی و اجرا بروند.

حسن لطفی امروز در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب راه را برای مسؤولان روشن کردند، اظهار کرد: بنابراین می‌طلبد که همه مسؤولان اجرایی کشور در همه حوزه‌ها به سمت برنامه‌ریزی و اجرا بروند.

وی با اشاره به اینکه ما مشکل کمبود اعتبار مالی در حوزه اجرایی نداریم، افزود: مشکل ما در کشور ضعف برنامه‌ریزی و اجرا بوده و چالش‌های موجود کشور براحتی قابل حل است و مقام معظم رهبری به درستی به آنان اشاره کرده‌اند.

نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما چون آمار درستی از بخش‌های مختلف جامعه نداریم نمی‌توانیم به خوبی برنامه‌ریزی و مدیریت کنیم که در نتیجه مشکلات فعلی به وجود آمده است.

وی ادامه داد: بنابراین امروز با تأسی به سخنان مقام معظم رهبری و برنامه‌ریزی متکی به آمار واقعی می‌توانیم این مشکلات را حل کنیم.

لطفی با اشاره به اینکه ما منابع کافی از جمله، نفت، گاز و معادن را داریم و تنها ضعف در داده‌های آماری، اجرا و مدیریت است، خاطرنشان کرد: این ضعف‌ها در همه سطح اجرایی کشور وجود دارد.

وی گفت: آمریکا و دیگر دشمنان، 40 سال است که به ما دشمنی می‌ورزند و اگر ما بتوانیم از ظرفیت‌های کشور به خوبی استفاده کرده و مدیریت صحیحی اعمال کنیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

نماینده مردم رزن در مجلس با بیان اینکه مقام معظم رهبری این مسأله را به خوبی مطرح کردند، اظهار کرد: با عمل به رهنمودهای معظم له می‌توانیم از ظرفیت‌های کشور به خوبی استفاده کرده و به مشکلات پایان دهیم.
انتهای پیام/الف/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن