آخرین اخبار

تاریخ : 17. اسفند 1397 - 11:15   |   کد مطلب: 26181
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: طرح های نیمه تمام ورزشی رزن با سرعت بیشتری انجام می گیرد که با تکمیل این طرحها زیرساختهای ورزشی این شهرستان در سطح بسیار خوبی ارتقا می یابد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، محسن جهانشیر در بازدید از طرح های نیمه تمام ورزشی رزن اظهار داشت: هم اکنون زمین چمن مصنوعی قروه درجزین مراحل پایانی خود را سپری می کند و با 70 درصد پیشرفت فیزیکی به دنبال خرید چمن مصنوعی و نصب آن هستیم.
وی افزود: زورخانه شهرستان رزن نیز از طرح های ملی بوده که 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و سکو زمین چمن نیز از پیشرفت 40 درصدی برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: به صورت مستمر با سرکشی به شهرستان ها، نظارت فنی لازم را در مراحل ساخت و تکمیل طرح های ورزشی خواهیم داشت.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان یادآور شد: تلاش برای به سرانجام رساندن طرح ها خوب است اما باید با سرعت بیشتری نسبت به تکمیل آنها اقدام شود.
جهانشیر افزود: تکمیل و تجهیز اماکن و زیرساخت‌های ورزشی اولویت نخست دستگاه ورزش استان همدان است و امیدواریم شهرستان ها نیز با جدیت این سیاست اجرایی را پیگیری کنند.
وی ادامه داد: شهرستان ها باید در تامین اعتبار مالی برای فراهم سازی زیرساخت های مناسب برای ورزش استان تلاش کنند و نیاز به حمایت مسئولان داریم.
جهانشیر حضور سرزده در شهرستان ها و نظارت دقیق بر پیشرفت فیزیکی طرح های عمرانی در دست ساخت را از برنامه های اصلی خود دانست.
شهرستان رزن دارای چهارهزار ورزشکار سازمان یافته است.
7520/2087

انتهای پیام /*

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن