آخرین اخبار

تاریخ : 13. فروردين 1398 - 10:27   |   کد مطلب: 26230
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان همدان از توزیع ۱۰ هزار بسته فرهنگی در خیمه‌های معرفت طرح آرامش بهاری در ایام نوروز امسال خبر داد.

حجت الاسلام علی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر از توزیع بسته‌های فرهنگی در خیمه‌های معرفت طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه خبر داد و اظهار کرد: طرح آرامش بهاری در ۳۱ بقعه متبرکه استان همدان از ۲۸ اسفندماه سال ۹۷ آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۰ هزار بسته فرهنگی بین زوار و مسافران نوروزی بقاع متبرکه این استان توزیع شده است، افزود: این بسته‌های فرهنگی به تمامی بقاع متبرکه مشمول طرح آرامش بهاری ارسال شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان همدان ادامه داد: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته این هدایا روزانه در غرفه‌های کودک و نوجوان و در قالب طرح «قرآن بخوان، جایزه بگیر» و «نقاشی بکش و هدیه بگیر» به کودکان و نوجوانان بازدید کننده از این غرفه‌ها اهدا می‌شود.

وی گفت: در خیمه‌های معرفت غرفه‌های کودک و نوجوان، مشاوره خانواده، پاسخگویی به مسائل شرعی، ایجاد وقف جدید و تبلیغات چند رسانه‌ای ارائه می‌شود که بنا بر گزارش‌های رسیده با استقبال خوب زائران و مسافران نوروزی مواجه شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان تصریح کرد: ۳۱ بقعه در استان همدان مجری طرح آرامش بهاری هستند.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه روزانه بیش از ۳ هزار نفر از این غرفه‌های فرهنگی بازدید داشتند؛ بقاع شاخص مجری این ویژه برنامه را در سطح شهرستان همدان امامزاده عبدالله (ع)، امامزاده شاهزاده حسین (ع)، امامزاده یحیی (ع)، امامزاده هادی بن علی (ع) و امامزاده محسن (ع) دانست و اظهار داشت: شاخص ترین بقعه مجری طرح، امامزاده عبدالله (ع) همدان بوده است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن