آخرین اخبار

تاریخ : 17. فروردين 1398 - 9:10   |   کد مطلب: 26237
معاون عمرانی و برنامه‌ریزی شهرستان رزن از تخریب 15 خانه کاهگلی در شهرستان خبر داد و گفت: این خانه‌ها خالی از سکنه بودند.

نسرین کاویانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن با اشاره به بارش نزولات آسمانی در دو روز گذشته تا به امروز در شهرستان رزن اظهار کرد: این بارش‌ها از صبح امروز با شدت زیادی همراه بوده است.

وی با بیان اینکه امروز هم جلسه ستاد بحران در شهرستان رزن با حضور دستگاه‌های مرتبط تشکیل شد از تخریب یک واحد دامپروری 70 راسی در روستای جعفرآباد شهرستان خبر داد و اظهار داشت: متاسفانه 70 راس دام این دامداری تلف شد.

معاون عمرانی و برنامه‌ریزی شهرستان رزن از تخریب 15 خانه کاهگلی در شهرستان خبر داد و گفت: خوشبختانه این خانه‌ها خالی از سکنه بودند.

وی با بیان اینکه بارش‌ها موجب سنگین شدن سقف‌ خانه‌های کاهگلی می شود افزود:در روستاها به مردم اطلاع‌رسانی شده تا از خانه‌های خشت گلی خارج شوند.

کاویانی افزود: امروز همچنین بارش برف را در شهرستان رزن شاهد بودیم که با وجود بارش بارف تا به این لحظه تمام محورهای رزن باز است.

وی گفت: محور سنقرآباد به شاهنجرین به علت بالا امدن سطح آب مدتی بسته شده بود که این محور هم بازگشایی شد.

معاون عمرانی و برنامه‌ریزی شهرستان رزن خاطرنشان کرد:در 24 ساعت گذشته طبق گفته هواشناسی بیش از 90 میلیمتر باران در شهرستان رزن باریده شده است.

وی افزود: با وجود بارش های زیاد و حجم بالای آب در برخی نقاط شهری و روستای شاهد آبگرفتگی جزئی در برخی نقاط بودیم.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن