آخرین اخبار

تاریخ : 21. فروردين 1398 - 22:42   |   کد مطلب: 26242
فرماندار شهرستان رزن عدم تطبیق قیمت روی جلد دارو با قیمتی که به فروش می‌رسد را يكی از مشكلات دانست و گفت: با متخلفان برخورد شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رزن سیدرضا سلامتی در کارگروه تنظیم بازار شهرستان رزن با بیان اینکه عدم تطبیق قیمت روی جلد دارو با قیمتی که به فروش می‌رسد را یکی از مشکلات مردم دانست و اظهار کرد: در این خصوص اعتراض‌های زیادی از سوی مردم وصول شده است.

وی افزود: این موارد که مورد اعتراض اکثر مردم است حتماً باید به صورت وی‍ژه بررسی و با متخلفان برخورد شدید صورت گیرد.

فرماندار شهرستان رزن با اشاره به عملکرد ستاد تنظیم بازار شهرستان در سال گذشته گفت: در ارزیابی‌های صورت گرفته از اصناف و بررسی وضعیت قیمت‌های موجود با سایر شهرستان‌ها اختلاف چندانی مشاهده نشد و اقلام ضروری مردم نیز تامین شده بود.

سلامتی با بیان اینکه سال گذشته بیش از 360 تن اقلام مورد نیاز در شهرستان رزن توزیع شد اظهار کرد: گوشت، مرغ منجمد، برنج، قند و شکر اقلامی بود که سال گذشته در بین مردم با هدف تنظیم بازار توزیع شد.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رزن نیز با اشاره به اجرای طرح نظارتی نوروز گفت: این طرح از اول بهمن‌ماه سال گذشته آغاز شد و تا 15 فروردین‌ماه ادامه داشت.

محمد سهیلی افزود: با توجه به شروع طرح، برنامه‌ریزی برای اجرای گشت‌های مشترک ویژه با حضور دستگاه‌های ذیربط انجام شد و بازرسان در گشت‌های صبح و بعدازظهر نسبت به رصد بازار اقدام می‌کردند.

وی با بیان اینکه از 12 هزار و 207 مورد بازرسی طی سال گذشته 736 مورد پرونده تشکیل شده است افزود: در این بازرسی‌ها 826 پرونده تخلف به ارزش 319 میلیون تومان تشکیل شده است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت رزن گفت: از 2 هزار و 765 مورد بازرسی در حوزه آرد و نان هم 171 مورد پرونده تخلف به ارزش 115 میلیون تومان برای صدور رای به شعبه تعزیرات ارسال شده است.

وی افزود: در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و عرضه خارج از شبکه از تعداد یک‌هزار و 431 مورد بازرسی و 32 گشت مشترک با ادارات 21 فقره پرونده به ارزش 129 میلیون تومان تشکیل و اقلام کشف شده به سازمان تملیکی همدان ارسال شد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن