آخرین اخبار

تاریخ : 31. فروردين 1398 - 10:09   |   کد مطلب: 26256
حمیدرضا یاری در مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان همدان برای ۴ سال به‌عنوان رئیس هیئت از مجمع انتخاباتی رأی اعتماد گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان همدان با حضور دبیر فدراسیون کشتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و سایر اعضای مجمع با ۵ کاندیدا در سالن کنفرانس ورزشگاه سردار شهید علیرضا شمسی‌پور برگزار شد.

در این مجمع حمیدرضا یاری، وحید بی گم جانی، محمد فتحی، حمیدرضا مومیوند و میثم مصطفی جوکار کاندیدای ریاست هیئت کشتی استان همدان بودند که تمام کاندیداها به نفع حمیدرضا یاری پیش از آغاز رأی‌گیری استعفا دادند.

بعد از پایان رأی‌گیری حمیدرضا یاری با ۱۶ رأی از ۱۶ آرای مأخوذه برای ۴ سال به‌عنوان ریاست هیئت کشتی استان همدان انتخاب شد.

دبیر فدراسیون کشتی بعد از پایان رأی‌گیری در مجمع انتخاباتی گفت: تعداد آرایی که در این مجمع به حمیدرضا یاری داده شد نشان از اتحاد و وفاق در کشتی همدان دارد و این تعداد آرا به‌طورقطع بار سنگینی را بر دوش ایشان خواهد گذاشت.

رضا لایق افزود: روزی کشتی استان همدان جایگاه بسیار خوبی در کشور داشت اما امروز جامعه ورزش همدان از جایگاه کشتی رضایت ندارند و باید خانواده کشتی استان همدان تلاش کنند و کشتی استان را به جایگاه واقعی‌اش بازگردانند.

وی بابیان اینکه رمز موفقیت کشتی استان همدان همدلی و اتحاد است، بیان کرد: تمامی اعضای مجمع باید تلاش کنند این اتحاد بیشتر و ادامه‌دار شود تا بتوان کشتی استان همدان را به جایگاه اصلی خود بازگرداند.

لایق خاطرنشان کرد: یاری از مدیران ورزشی و توانمند استان همدان بوده که به‌طورقطع در آینده منتظر تحول در کشتی استان همدان هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز در این مجمع گفت: از روز اولی که به همدان آمدم یکی از دغدغه‌های اصلی من رشته کشتی بود چون می‌دانستم همدان سابقه خوبی در این رشته ورزشی دارد.

محسن جهانشیر افزود: از همان روز اول تلاش کردم تا هرچه سریع‌تر وضعیت کشتی استان همدان را با برگزاری مجمع انتخاباتی سروسامان دهم.

وی بابیان اینکه کشتی همدان باید به جایگاه گذشته خود بازگردد، بیان کرد: تمام کسانی که امروز در این مجمع به حمیدرضا یاری رأی اعتماد دادند باید تا پایان کار در میدان عمل حضورداشته و وی را یاری کنند.

جهانشیر خاطرنشان کرد: به‌طورقطع با این اعتماد خوب اعضای مجمع به‌زودی کشتی استان همدان بر نوار موفقیت قدم خواهد برداشت.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن