آخرین اخبار

تاریخ : 25. ارديبهشت 1398 - 12:32   |   کد مطلب: 26290
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از احداث 20 کیلومتر بزرگراه در همدان خبر داد و گفت: امسال حدود 20 کیلومتر بزرگراه جدید در همدان احداث می‌شود.

حسن ربانی ارشد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، بابیان اینکه استان تبدیل به کارگاه راه‌سازی شده است، اظهار کرد: تقریباً در تمام محورهای استان پروژه‌های راه‌سازی فعال است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر پروژه چهار خطه محور نهاوند- آور زمان فعال است به‌طوری‌که در محورنهاوند-آورزمان-ملایر به طول 22 کیلومتر به‌تازگی شروع‌شده و 8 کیلومتر در دست اقدام است که  3 کیلومتر آن امسال آسفالت می‌شود.

ربانی ارشد خاطرنشان کرد: در پروژه چهار خطه نهاوند- فیروزان به طول 15 کیلومتر در سال‌های گذشته انجام‌شده و 5 کیلومتر در دست اقدام است.

وی بابیان اینکه تعریض و بهسازی محور نهاوند-گیان درحال انجام است، افزود: محور ملایر-سامن-بروجرد از محل نقاط حادثه‌خیز9 کیلومتر مانده که 3 کیلومتر امسال تحویل داده می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان خاطرنشان کرد: محور چهارخطه جوکار- تویسرکان حدفاصل حسین آباد شاملو 3 کیلومتر باقی مانده که تازه قرارداد آن با پیمانکار منعقد شده است. همچنین قرارداد عملیات تعریض محور اسدآباد به قروه و سنقر به طول 7 کیلومتر منعقد شده است.

وی با بیان اینکه پروژه احداث کمربندی رزن درحال انجام است، افزود: درشهرستان رزن کریدور شمالی از رزن تا دمق فعال است و در شهرستان درگزین چهارخطه محورکاج قروه فعال است.

وی با اشاره به اینکه درشهرستان فامنین چهارخطه محور اصله-کاج در آستانه عملیاتی شدن بوده و فرآیند برگزاری مناقصه را طی می‌کند.

ربانی ارشد یادآورشد: در شهرستان کبودراهنگ محور خلعت آباد کبودراهنگ به شیرین‌سو فعال است و محور علیصدر –همدان به صورت مشارکتی اجرایی خواهد شد که درحال حاضر به دنبال جذب سرمایه‌گذار هستیم.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن