آخرین اخبار

تاریخ : 25. ارديبهشت 1398 - 12:55   |   کد مطلب: 26292
رزن - فرمانده انتظامی شهرستان رزن از کشف ۹ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع برنج قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد باقر سلگی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری برنج خارجی و قاچاق در انباری در یکی از مناطق شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از اطمینان از صحت موضوع و شناسایی انبار مذکور در بازرسی از آن، ۹ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم برنج خارجی قاچاق شد.

سرهنگ سلگی با اشاره به اینکه بنا به نظر کارشناسان، ارزش برنج‌های کشف شده حدود ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده افزود: متهم این برنج‌ها را بدون مجوز قانونی وارد و برای توزیع به چند برابر قیمت در انبار نگهداری می‌کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، از کشف ۲۰ هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد باقر سلگی اضافه کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی اقدام به نگهداری و فروش سیگارهای خارجی قاچاق در مغازه خود در یکی از مناطق شهرستان رزن می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی صحت و سقم موضوع و در بازرسی از این مغازه، ۲۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و یک متهم در این خصوص پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن در پایان با اشاره به اینکه ارزش تقریبی کالای کشف شده حدود یکصد میلیون ریال برآورد شده، گفت: یکی از ملزومات رونق تولید در کشور مبارزه جدی و مستمر با قاچاق کالا و حمایت از کالای داخلی است و در همین راستا از شهروندان درخواست می‌کنیم هر گونه مورد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کد خبر

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن