آخرین اخبار

تاریخ : 28. ارديبهشت 1398 - 20:31   |   کد مطلب: 26311
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از باب نظارت می‌تواند موضوعات اجتماعی را پیگیری کند ولی برای مؤثر بودن، باید دولت آن را از بدنه خود شروع کند.

حسن لطفی در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه اجتماعی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا در ارتباط با افزایش نرخ اجاره‌بها اظهار کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به موضوع افزایش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ به‌ویژه تهران ورود پیدا نکرده است.

وی ادامه داد: اغلب موضوعات مربوط به افزایش اجاره‌بهای مسکن متولی مشخصی ندارد و در این خصوص دولت نیز اراده‌ای برای کنترل بر بازار مسکن از خود نشان نمی‌دهد.

نماینده مردم رزن در  مجلس شورای اسلامی عدم توجه به موضوع افزایش نرخ اجاره‌بها و سایر مسائل مهم کشور را روزمرگی مجلس در انجام امور دانست و تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین آفت‌های مجلس شورای اسلامی درگیر بودن با روزمرگی است و این مسئله باعث می‌شود نتوانیم به مسائل مهم کشور همچون بیکاری و مسکن بپردازیم.

لطفی در ارتباط با لزوم رسیدگی هر چه سریع‌تر به این موضوع در مجلس شورای اسلامی، گفت: از آنجا که ارائه لایحه در این خصوص به مجلس شورای اسلامی برای واکاوی و حل مشکل از سوی خود مجلس فرآیندی زمان‌بر است، بهتر است دولت برای بررسی و تسریع در حل قانونی موضوعاتی که در آن مشکل وجود دارد لایحه‌ای را به مجلس ارائه کند.

وی اذعان کرد: مجلس از باب نظارت می‌تواند موضوعات اجتماعی را پیگیری کند ولی برای مؤثر بودن آن می‌بایست دولت این موضوعات را از بدنه خود آغاز کند.

انتهای پیام/۴۱۰۵/ن

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن