آخرین اخبار

تاریخ : 12. خرداد 1398 - 10:21   |   کد مطلب: 26371
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رزن از بهره‌برداری پروژه آبرسانی به روستای ملابداغ و بهره‌مندی 3 هزار و 210 نفر از مشترکین روستایی ازآب شرب سالم و بهداشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رزن، محمدابراهیم فراهانی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کمبود آب شرب در روستای ملابداغ شهرستان رزن اظهار کرد: این روستا با جمعیتی بالغ بر 3 هزار و 210 نفر از جمله روستاهای استان بود که با مشکل کم‌آبی مواجه بود.

وی با بیان اینکه شرکت آبفار در راستای تامین آب شرب پایدار در روستای ملابداغ در سال 97 نسبت به طراحی و شروع عملیات آبرسانی با حفر یک حلقه چاه مکانیکی به عمق 134 متر اقدام کرد و افزود: به همین منظور اجرای خط برق به طول 100 متر، نصب ترانس برق و اجرای خط پمپاژ به طول یک‌هزار و 500 متر با لوله پلی اتیلن سایز 160 میلی‌متر با هزینه‌ای بالغ بر 6 هزار میلیون ریال از محل اعتبارات مجتمع‌های آبرسانی عملیاتی شد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رزن با اشاره به اینکه این طرح در ماه مبارک رمضان سال جاری، راه‌اندازی و بهره‌برداری شد عنوان کرد: همزمان با بهره برداری از این طرح 3 هزار و 210 نفر از جمعیت روستایی استان از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار شدند.

وی خاطرنشان کرد: پروژه روستای ملابداغ از جمله پروژه‌هایی بود که با الحاق به مجتمع آبرسانی تخت در دی ماه سال گذشته طی بازه زمانی چهار ماهه به طور کامل به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن