آخرین اخبار

تاریخ : 18. خرداد 1398 - 18:51   |   کد مطلب: 26386
همدان - مدیرکل زندان های همدان بر توانمندسازی مددجویان زندان‌ها برای بازگشت سعادتمندانه به جامعه تاکید کرد و گفت: هدف از نگهداری زندانیان اصلاح و بازپروری شخصیت آنها است.

به گزارش خبرنگار مهر، پژمان پروین ظهر شنبه در بازدید از زندان تویسرکان و در جمع مددجویان این زندان ضمن دیدار چهره به چهره از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مددجویان قرار گرفت و دستور لازم را برای رسیدگی به مشکلات ارائه کرد.

وی در جمع کارکنان زندان تویسرکان شغل زندانبانی را یکی از شغل های سخت برشمرد و افزود: زندانبانان و رسالتی که کارکنان مجموعه زندان بر عهده دارند از حیث معنوی از جایگاه و ارزش بسیار والایی برخوردار است.

پروین افزود: هنر ما در زندان خدمت به مددجویان است و هدف از نگهداری زندانیان، اصلاح و بازپروری شخصیت آنها و توانمند سازی آنان برای بازگشت سعادتمندانه به جامعه است.

مدیرکل زندان های همدان با توجه به ماهیت و سختی های کار در زندان، افزود: باید برای جلوگیری از بروز تنش ها و استرس، از انتقال مسائل و مشکلات کاری به محیط خانواده و زندگی خود داری کنیم.

وی ادامه داد: نیروی انسانی از با ارزش‌ترین منابع در سازمان است که هماهنگی میان آنها و به‌کارگیری صحیح آنان همراه با دیگر اجزای سازمان، می‌تواند اهداف سازمانی را تحقق بخشد.

مدیرکل زندان های همدان اظهار کرد: یکی از مباحثی که در این زمینه باید بررسی شود، قراردادن افراد در جایگاه‌های مناسب با توانایی و تجارب و قابلیت آنهاست و این فرآیند در قالب نظام شایسته‌سالاری بررسی می‌شود.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن