آخرین اخبار

تاریخ : 2. تير 1398 - 18:40   |   کد مطلب: 26415
نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر کار بیان کرد: استفاده از افراد صلاحیت‌دار در پست‌های مدیریتی مورد توجه باشد و جذب افراد سفارشی در شرکت‌های زیرمجموعه صندوق‌های بازنشستگی ممانعت شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روح‌اله بابایی صالح در نشست علنی امروز (یکشنبه 2 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تشکر و قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انهدام پهباد متجاوز آمریکا در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: به مشکلات مدرک تحصیلی فرهنگیان هر چه سریعتر رسیدگی، همچنین ضروری است مشکلات معیشتی مردم نیز هر چه زودتر رفع شود.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس در تذکری خطاب به وزیر کشور گفت: مناقشات مرزی بین دو روستای حوزه انتخابیه اینجانب نیازمند ورود و رسیدگی است.

وی همچنین در تذکر دیگری خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: از جذب افراد سفارشی در شرکت های مجموعه صندوق های بازنشستگی، شرکت های شستا جلوگیری شود و از افراد دارای صلاحیت در منصب های مدیریتی بیشتر استفاده شود.

بابایی صالح در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی در رابطه با تامین اعتبار ملی مربوط به پروژه شهرستان بوئین شهرا اذعان کرد: مسیر شهرستان آوج به رزن و مسیر بوئین زهرا به ساوه هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود، از طرفی مشکلات میدان ورودی شهرستان آوج در گردنه آوج حوادث بسیاری ایجاد کرده است، این موضوع نیازمند رسیدگی جدی است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان در تذکری خطاب به وزیر نیرو گفت: وضعیت چاه های آب کشاورزی استان قزوین و بوئین زهرا تعیین تکلیف شود آب تخصیص داده شده به کشاورزان حوزه انتخابیه بسیار اندک  است و هیچ کشاورزی نمی تواند با این میزان آب فعالیت کشاورزی انجام دهد. همچنین درخواست دارم نیروگاه سیکل ترکیبی بوئین زهرا که مصوبه شورای اقتصاد است هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود./

پایان پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن