آخرین اخبار

تاریخ : 16. تير 1398 - 13:59   |   کد مطلب: 26475
فرمانده انتظامي شهرستان رزن از دستگيري 3 سارق سیم برق و منزل در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح رزن به نقل از  ایسنا، منطقه همدان، سرهنگ علي زنگنه در تشريح اين خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور كار مأموران انتظامي شهرستان قرار گرفت.
وي افزود: مأموران پليس آگاهي شهرستان با اقدامات تخصصي و استفاده از شگردهاي خاص پليسي، یک سارق سیم برق را شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه وی را دستگير كردند همچنين 2 سارق منزل و اماكن خصوصي توسط مأموران انتظامي شهرستان دستگير و در مجموع 3 فقره سرقت نیز كشف شد.
این مقام مسئول ادامه داد: در مأموریتی دیگر و در پي کسب خبري مبني بر فروش داروهاي غيرمجاز در یکی از بخش های شهرستان رزن، بررسي موضوع در دستور کار مأموران انتظامي شهرستان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتي فردی در این زمینه شناسايي و پس از اخذ مجوز قضایی در بازرسي از محل فعالیت وی، 3 هزار و 565 عدد انواع قرص و 40 بسته پودر تقویت کننده غیرمجاز کشف و متهم پس از تشکيل پرونده تحويل مرجع قضایي شد.
 کشف 3 دستگاه موتورسيکلت مسروقه در رزن
فرمانده انتظامي شهرستان رزن در بخش دیگری از سخنانش از کشف 3 دستگاه موتور سيکلت سرقتي به ارزش 600 ميليون ريال در اين شهرستان خبر داد و گفت: مأموران انتظامي بخش سردرود شهرستان رزن با انجام كار اطلاعاتي دقيق و استفاده از شگردهاي خاص پليسي، مخفيگاه 3 سارق و مالخر در يكي از روستاهاي اين بخش را شناسايي كردند.
وي افزود: در اين راستا و در سه عمليات جداگانه، 3 دستگاه موتورسيکلت مسروقه به ارزش 600 ميليون ريال کشف و 3 مالخر و سارق نيز دستگير و به مرجع قضائي معرفي شدند.
به گزارش پايگاه خبري پليس، زنگنه در پايان با اشاره به اینکه برخورد با سارقان وسايل نقليه و خريداران اموال سرقتي يكي از مهمترين اولويت هاي كاري پليس است، از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پليس 110 تماس بگيرند.
انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن