آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 18. تير 1398 - 9:17   |   کد مطلب: 26476
فرمانده انتظامی شهرستان رزن از دستگيری دو سارق و چهار خرده فروش مواد مخدر در نتیجه اجرای طرح ارتقای امنيت اجتماعی در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح رزن به نقل از خبرگزاری فارس از همدان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس علی زنگنه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان رزن و توفیقات کسب شده در این راستا خبر داد و اظهار کرد: در راستای افزایش احساس امنیت شهروندان و همچنین درخواست‌های مردمی در خصوص برخورد با سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان رزن اجرا شد.

وی به دستگیری چهار خرده‌فروش مواد مخدر و کشف مقادیری انواع مواد مخدر در اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: دو سارق اماکن خصوصی دستگیر و یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن بیان کرد: در این مأموریت، چهار دستگاه خودرو و پنج دستگاه موتورسیکلت نیز به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات و سلب آسایش عمومی توسط مأموران انتظامی شهرستان توقیف و روانه پارکینگ شدند.

وی در پایان در پایان یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند و پیشنهادات و انتقادات خود را نیز در خصوص عملکرد پلیس از طریق سامانه 197 در میان بگذارند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن