آخرین اخبار

تاریخ : 23. تير 1398 - 9:49   |   کد مطلب: 26487
شهردار ملایر با اشاره به کشف پرونده تخلف مالی در مجموعه آتش نشانی ملایر از برکناری مدیر این مجموعه خبر داد و گفت: بررسی پرونده تخلف مالی این مجموعه در دست پیگیری است.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرنگار مهر، هفته گذشته یک مورد کشف اختلاس و سو استفاده مالی در آتش نشانی ملایر رسانه‌ای شد به طوری که عنوان شد تعدادی از کارمندان بخش مالی آتش نشانی ملایر در این سواستفاده مالی نقش داشته‌اند.

شهردار ملایر در همین خصوص در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه به صورت دقیق نمی توان در خصوص تخلف مالی صورت گرفته در مجموعه آتش نشانی ملایر اظهار نظر کرد، گفت: به نظر می رسد مدیر سابق این سازمان هنگام پرداخت حقوق پرسنل مبلغی اضافه تر از آنچه باید پرداخت می شده را در قالب اضافه کار به حساب تعدادی از کارکنان واریز می کرده و پس از آن مبلغ اضافه را از آنها پس می گرفته است که البته تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و نمی توان در این خصوص اظهار نظر قطعی داشت.

بابایی با بیان اینکه این اقدام از سال های قبل انجام شده و به دلیل آنکه زمان طی شده در مجموع و سرجمع رقم تخلف مالی مبلغ قابل ملاحظه ای می شود، گفت: پرونده در دست بررسی و اطلاعات بانکی در حال جمع آوری است تا نتیجه نهایی مشخص شود.

وی با اشاره به اینکه طبق آنچه متهمان عنوان کرده اند این اتفاق از سال ۹۳ تاکنون ادامه داشته است، گفت: این موضوع در پی انجام بازرسی های داخلی مجموعه آتش نشانی ملایر کشف شد و حتی در بازرسی ها به دنبال موضوع دیگری بودیم که به این اتفاق رسیدیم.

شهردار ملایر با بیان اینکه بررسی مسائل مالی غیر از این مورد را در دست داشتیم اما به این تخلف رسیدیم، گفت: پس از رسیدن به سر نخ ها و یقین حاصل شدن از تخلفات مالی، افراد به دستگاه قضا معرفی شدند.

بابایی با بیان اینکه احدی از بیرون مجموعه به موضوع نرسیده بلکه این تخلف مالی در بازرسی های داخلی شهرداری ملایر کشف شده است، گفت: پس از اطلاع از موضوع پیش آمده و محرز شدن تخلف بلافاصله مدیر آتش نشانی ملایر برکنار شد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن