آخرین اخبار

تاریخ : 20. مرداد 1398 - 8:52   |   کد مطلب: 26603
امام جمعه همدان گفت: متاسفانه وضعیت اشتغال حال و هوای خوبی ندارد و بسیاری از جوانان با وجود تحصیلات بیکار و جویای کار هستند

به گزارش صبح رزن به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام حبیب الله شعبانی ظهر شنبه در بازدید از تعدادی از واحدهای شهرک صنعتی بوعلی همدان با اشاره به لزوم حمایت از واحدهای تولیدی عنوان کرد: متاسفانه وضعیت اشتغال حال و هوای خوبی ندارد و بسیاری از جوانان با وجود تحصیلات بیکار و جویای کار هستند.

وی افزود: یکی از مهم ترین راه ها برای حل مشکلات در زمینه اشتغال حمایت از تولیدی ها و رفع موانع بر سر راه آن ها است.

امام جمعه همدان با بیان اینکه نام گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری نشان از اهمیت موضوع اشتغال دارد، اظهار داشت: در زمینه اشتغال و تحقق رونق تولید همه باید به تمام توان به میدان بیایند.

وی تصریح کرد: همه مردم و مسئولان باید در برابر این موضوع احساس مسئولیت کنند و هر کس در هر جایی که می تواند باید کمک کند تا این اتفاق رخ دهد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید بر اهمیت حمایت از تولیدات و تولیدی ها بیان داشت: در شرایط فعلی که در شرایط سخت تحریم ها قرار داریم اگر بتوانیم حامی تولیدی ها باشیم بسیاری از مشکلات اقتصادی بر طرف خواهد شد.

وی مساله اشتغال را اساسی ترین مساله امروز کشور عنوان کرد و گفت: این مشکل نیازمند پیگیری جدی است و بی تحرکی و بی اهمیت بودن نسبت به آن جایز نیست.

حجت الاسلام شعبانی به بازدید امروز خود از واحد های صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی بوعلی اشاره کرد و گفت: این بازدید ها بیشتر برای این است که از نزدیک با مشکلات آشنا شویم و موانع موجود شناسایی شود.

وی در پایان با تاکید بر این که کمیته اقتصاد مقاومتی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برای رفع مشکلات در کنار تولیدی ها قرار دارد، یادآور شد: باید از همه کسانی که در این واحد ها مشغول خدمت و انجام وظیفه هستند تشکر کنیم و به خاطر داشته باشیم که همه این افراد نیازمند کمک و حمایت هستند.

در این بازدید کارگران واحد های صنعتی به بیان مشکلات و دغدغه های خود با نماینده مقام معظم رهبری در استان همدان پرداختند و در پایان نیز خط تولید یک کارخانه با حضور امام جمعه همدان، مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت، رییس شرکت شهرک های صنعتی و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن