آخرین اخبار

تاریخ : 23. مرداد 1398 - 16:18   |   کد مطلب: 26612
فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه تراکتور در یکی از محورهای روستایی این شهرستان یک نفر کشته شد.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرگزاری مهر، سرهنگ علی زنگنه گفت: روز گذشته خبری مبنی بر وقوع یک فقره حادثه رانندگی در محور روستایی قوام آباد در شهرستان رزن به ماموران اعلام شد.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی بخش سردرود به محل مورد نظر اعزام و مشخص شد در اثر واژگونی یک دستگاه تراکتور در این منطقه روستایی، راننده در دم فوت کرده و کارشناسان، علت وقوع این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرده اند.

وی با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات رانندگی و بیان این که این حادثه در محور روستایی رخ داده است و دهیاران و اعضای شورای معتمد پلیس می توانند در فرصت های مختلف نسبت به رعایت قوانین و تردد ایمن، اطلاع رسانی کنند به کشف خودرو و طلاهای سرقتی در رزن اشاره کرد و گفت: ماموران پلیس راهور، خودرو سرقتی و ۳۵ گرم طلای مسروقه را در این شهرستان کشف کردند.

سرهنگ زنگنه اظهار داشت: در پی سرقت خودروی سواری پژو ۴۰۵ در بخش قهاوند شهرستان رزن، هوشیاری در این راستا در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران گشت پلیس راهور با برنامه ریزی لازم و به کارگیری گشت های محسوس و نامحسوس این خودرو را به صورت بلاصاحب کشف و در بازرسی از آن، ۳۵ گرم طلا به همراه یک دستگاه فریز سنگ بر و مقادیری مواد مخدر و لوازم استعمال آن کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن اضافه کرد: تحقیقات بیشتر برای دستگیری سارق یا سارقان احتمالی این خودرو ادامه دارد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن