آخرین اخبار

تاریخ : 25. مرداد 1398 - 10:59   |   کد مطلب: 26621
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان از افتتاح 6 پایگاه اورژانس جدید طی امسال در همدان خبر داد.

به گزارش صبح رزن،حبیب معصومی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از راه‌اندازی سه پایگاه جاده‌ای در استان همدان طی هفته دولت خبر داد و اظهار کرد: سه پایگاه جاده‌ای نیز تا پایان امسال افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پایگاه سد کلان ملایر، روستای میانده شهرستان تویسرکان و قینرجه شهرستان رزن در هفته دولت افتتاح می‌شود گفت: در حال حاضر 55 پایگاه جاده‌ای و شهری دانشگاه علوم پزشکی همدان در استان فعال است که به همراه پایگاه جاده‌ای اسدآباد، تعداد به 60 مورد می‌رسد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان با بیان اینکه تا پایان امسال در آزادراه همدان ـ ساوه به اسم آزادراه «2»، روستای آب‌مشکین کبودراهنگ و روستای جربانلو در شهرستان رزن پایگاه اورژانس راه‌اندازی می‌شود افزود: با افتتاح این پایگاه‌ها دو سال جلوتر از تکالیف محول‌ خواهیم بود.

وی بیان کرد: در هفته دولت تعداد پایگاه اورژانس به 60 مورد می‌رسد و پایان سال به 63 مورد و دیگر تا پایان سال 1400 تکلیفی نخواهیم داشت.

معصومی با بیان اینکه از زمان دولت یازدهم 56 دستگاه آمبولانس جدید وارد استان شده است گفت: در حال حاضر سال ورود 20 دستگاه آمبولانس به استان به قبل ازسال 92 برمی‌گررد.

وی خاطرنشان کرد: قرار است 17 آمبولانس جدید وارد استان شود که با این امکان دیگر آمبولانسی نخواهیم داشت که قبل از سال 92 وارد همدان شده باشد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن