آخرین اخبار

تاریخ : 26. مرداد 1398 - 9:49   |   کد مطلب: 26623
مسؤول نمایندگی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان همدان با بیان اینکه 2 هزار و 998 خانوار زیر پوشش این موسسه خیریه هستند گفت: بیش از 5 هزار خیر در کمک به نیازمندان ما را یاری می‌کنند.

به گزارش صبح رزن،مهری مکاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه اکثر خیرین موسسه خیریه «آبشار عاطفه‌ها»‌از استان همدان هستند و تعدادی کمی هم از سایر استانها ما را یاری می‌کنند اظهار کرد: مرکز موسسه در مشهد مقدس است و 19 سال سابقه فعالیت دارد.

وی از وجود 560 نمایندگی موسسه خیریه «آبشار عاطفه‌ها» در استان‌ها خبر داد و گفت:‌ فعالیت نمایندگی‌ها در کشور ارزیابی می‌شود که خوشبختانه همدان وضعیت خوبی دارد.

مسؤول نمایندگی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان همدان خاطرنشان کرد: طبق برآورد شعب استان سال گذشته مبلغ یک‌میلیارد و 600 میلیون تومان به نیازمندان خدمات ارائه شد که شامل عرضه مواد غذایی، جهیزیه، پوشاک، تعمیر منازل و واریز حق ایتام واریز به حساب بود.

وی با اشاره به اینکه 2 هزار و 998 خانوار در همدان زیر پوشش موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها هستند تاکید کرد: بیش از 5 هزار خیر در کمک به نیازمندان این موسسه را همیاری می‌کنند.

مکاری با بیان اینکه برخی از خیرین به صورت ماهانه با واریز مبلغی به شماره حساب سازمان به نیازمندان کمک‌ می‌کنند گفت: برخی از خیرین به صورت حضوری و از طریق پیک کمک‌های خود را ارسال می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه کمک خیران به این موسسه از 5 هزار تومان به بالاست تصریح کرد: بیشترین کمک‌ها در حوزه درمان بیماران و تامین جهیزیه نوعروسان و نیز در ماه رمضان بوده است.

مسؤول نمایندگی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان همدان بیان کرد: بیشترین نیازمندان موسسه در شعبه شهرستان همدان و کمترین آنها در شعبه شهرستان رزن هستند.

انتهای پیام/89026/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن