آخرین اخبار

تاریخ : 29. مرداد 1398 - 10:29   |   کد مطلب: 26634
فرمانده انتظامی شهرستان رزن از کاهش 27 درصدی تصادفات درون‌شهری و 67 درصدی تصادفات برون‌شهری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

علی زنگنه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن یکی از وظایف اصلی پلیس را تامین امنیت در جامعه عنوان کرد و افزود: برای تحقق این مهم تلاش‌ها و مجاهدت‌های بسیاری از سوی پرسنل جان برکف نیروی انتظامی انجام شده است.

وی با بیان اینکه در سایه تعامل مطلوب مردم با پلیس و همکاری دستگاه‌های اطلاعاتی و انتظامی شرایط خوبی در حوزه امنیت داریم گفت: نیروی انتظامی ارائه خدمات با کیفیت به شهروندان را دنبال می‌کند تا رضایتمندی مردم بیش از پیش محقق شود.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن در ادامه از کاهش 27 درصدی تصادفات درون‌شهری و 67 درصدی تصادفات برون‌شهری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: این دستاورد جز با تعامل مردم با نیروی انتظامی و احترام به قوانین راهنمایی رانندگی میسر نمی‌شد.

وی با بیان اینکه کمترین جرائم استان همدان در شهرستان‌های رزن و درگزین رخ می‌دهد که نشان از تدین و سبقه فرهنگی این منطقه دارد ادامه داد: امسال نسبت به مشابه سال سرقت منزل کاهش 50 درصدی، سرقت داخل اتومبیل کاهش 60 درصدی، کشفیات خودروهای سرقتی افزایش 60 درصدی و کشف موتورسیکلت‌های سرقتی افزایش 250 درصدی داشت.

زنگنه افزود: با توجه به بافت و قدمت تاریخی شهرستان‌های رزن و درگزین شاهد حفاری‌های غیر مجاز در این منطقه بودیم که با تلاش ماموران افزایش 90 درصدی کشف عتیقه‌جات و مقابله با سارقان آثار تاریخی با همکاری میراث فرهنگی محقق شد.

وی به دغدغه‌ خانواده‌ها در خصوص مقابله با مواد مخدر اشاره کرد و افزود: برای امنیت خانواده‌ها با توزیع‌کنندگان مواد مخدر به صورت جدی برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن