آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 24. شهريور 1398 - 9:05   |   کد مطلب: 26706
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ۳۰ کیلوگرم تریاک به همراه لفافه در یک عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و یزد کشف شد.

به گزارش صبح رزن،سردار بخشعلی کامرانی صالح روز شنبه در تشریح این خبر بیان کرد: با تلاش های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر مشخص شد، این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی به استان های مرکزی کشور می کند.

وی افزود: به منظور جلوگیری از خُرد شدن مواد مخدر در یک تعامل اطلاعاتی و عملیات هدفمند و هوشمندانه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های همدان و یزد، خودرو سنگین قاچاقچیان شناسایی و در بازرسی از آن، ۳۰ کیلوگرم تریاک با لفافه کشف و یک متهم دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان نیز از دستگیری ۲ قاچاقچی، پنج قاچاقچی خُرد فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر و جمع آوری ۱۶ معتاد متجاهر خبر داد.

سرهنگ هادی قزوینه افزود: در راستای اجرای طرح جمع آوری توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر، در ۲ روز گذشته کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان همدان و انجام اقدامات اطلاعاتی در شهر همدان قاچاقچیان و توزیع کنندگان خرد مواد مخدر را شناسایی کردند.

وی افزود: با چند عملیات ضربتی، ۲ قاچاقچی که اقدام به انتقال مواد مخدر "گُل" از یکی از استان غربی به همدان می کردند و پنج توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و مقادیری انواع مواد مخدر آماده به فروش، ۲ ترازو و یک عدد پایپ کشف شد.

سرهنگ قزوینه بیان کرد: در این ماموریت، یک دستگاه خودرو و سه دستگاه موتورسیکلت توقیف و همچنین ۱۶ معتاد متجاهر از سطح شهر جمع آوری و پس از غربالگری تحویل مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ شدند.

یک هزار و ۹۰۳ کیلوگرم مواد مخدر چهار ماهه ابتدایی امسال در همدان کشف شده که این آمار نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۲۰ درصد کاهش داشته است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن