آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 4. مهر 1398 - 7:04   |   کد مطلب: 26732
مدیر توزیع برق شهرستان رزن گفت: مطالعه و بررسی احداث 2 نیروگاه 7 مگاواتی خورشیدی در بخش سردرود و پروژه برق رسانی به متقاضی مسکن مهر دمق از مهمترین برنامه های این اداره در آینده است.

به گزارش صبح رزن،مازیار بلالی مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: پرسنل این مدیریت با 1196 کیلومتر خط فشار متوسط و 615 کیلومتر خطوط فشار ضعیف و 1350 دستگاه ترانسفورماتور وظیفه خدمت رسانی به 46 هزار و 432 مشترک را در این شهرستان به عهده دارد.

وی در ادامه به افتتاح و کلنگ زنی 7 پروژه عمرانی در شهرستان رزن و 6 پروژه عمرانی در شهرستان درگزین اشاره کرد و گفت: این پروژه ها با اعتباری افزون بر 5 میلیارد و 700 میلیون تومان انجام شده است.

سرپرست توزیع برق شهرستان درگزین از افتتاح همزمان 6 پروژه برق رسانی با اعتباری افزون بر 13 میلیون و 240 هزار ریال در سالجاری خبر داد و افزود: پروژه روشنایی درمان بستر شهر دمق و احداث پست های هوایی روستاهای دورنیان، بابانظر، سورتجین، غینرجه و برق رسانی به پروژه های متقاضیان جدید کشاورزی و صنعتی به بهره برداری رسیده است.

بلالی مقدم از افتتاح طرح های برق رسانی در شهرستان درگزین خبر داد و گفت: افتتاح 5 پروژه احداث شبکه روشنایی های بلوار معلم شهردرگزین تا روستای عمان، بلوار روستای کاج، بلوار روستای درگزین و برق رسانی به متقاضیان کشاورزی و صنعتی و احداث خط فشار متوسط رینگ فیدرهای کاج با فیدر کرفس برای جداسازی خطوط کشاورزی با خطوط شهری و روستایی با اعتباری افزون بر 22 میلیون و 780 هزار ریال به بهره برداری رسیده است.

وی عنوان کرد: ضمن تشکر از همکاری کلیه مشترکین در زمینه مدیریت مصرف انرژی و رعایت الگوی مصرف مشترکین برق، به ویژه مشترکین صنعتی و کشاورزی تابستان امسال با وجود بسیاری از مشکلات قطعی برق به حداقل ممکن در پیک بار مصرف در شهرستان رزن رسید و مشترکین شهرستان با کمترین خاموشی نسبت به سال گذشته مواجه بودند.

مدیر توزیع برق شهرستان رزن اظهار کرد: در این راستا این مدیریت اقدام به توزیع بیش 8 هزار بروشور و برگزاری جلسات آموزشی مدیریت مصرف در سطح مدارس و ادارات شهرستان و عقد تفاهم نامه با مشترکین کشاورزی و صنعتی کرده است.

وی به اجرای طرح سبز و حذف قبوض کاغذی از ابتدای مهرماه اشاره کرد و افزود: این اقدام در راستای تحقق دولت الکترونیک و حفظ محیط زیست و همچنین صرفه‌جویی در هزینه‌ها انجام می‌شود و برای اصلاح شبکه های برق مشترکین 3 مانور عملیاتی در سالجاری با هدف کاهش خاموشی در این مدیریت اجرا شده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن