آخرین اخبار

تاریخ : 9. آبان 1398 - 7:08   |   کد مطلب: 26798
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: پدافند غیرعامل و عامل یکی از مواردی که ما را در برابر دشمن تقویت می کند و با این مهم اجازه عرض اندام به دشمنان را نخواهیم داد.

به گزارش صبح رزن به نقل از  ایسنا، مصطفی آزادبخت چهارشنبه 8 آبان ماه در نشست تخصصی پدافند غیرعامل استان در حوزه کالبد شهری در استان همدان، اظهار کرد: در کشوری زندگی می کنیم که به واسطه استقلال همه جانبه و اینکه همیشه حرفی برای گفتن داریم همواره مورد تهدید دشمن خارجی هستیم به همین علت باید در حوزه پدافند غیرعامل قوی باشیم.

وی ادامه داد: پدافند غیرعامل و عامل یکی از مواردی که ما را در برابر دشمن تقویت می کند و با این مهم اجازه عرض اندام به دشمنان نخواهیم داد.

معاون استاندار همدان با بیان اینکه مهمترین سرمایه ما نیروی انسانی است و پدافند غیرعامل در حفاظت از این سرمایه نقش کلیدی دارد، ادامه داد: در حوزه پدافند غیرعامل برای حفاظت از سرمایه ها و نیروی انسانی باید آمادگی داشته باشیم و بستر را به گونه ای فراهم کنیم که کمترین آسیب را ببینیم.

آزادبخت با اشاره به سیل فرودین ماه سالجاری و افزایش بارش ها بیان کرد: در بارندگی های گذشته دومین استان از نظر میزان بارندگی بودیم اما با پیش بینی خطرات احتمالی و اقدامات مورد نیاز کمترین آسیب را داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اصول در پدافند غیرعامل بالا بردن تاب آوری در برابر مشکلات است و اینکه در کمترین زمان ممکن به حالت اولیه برگردیم.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن