آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 11. آبان 1398 - 8:45   |   کد مطلب: 26810
تهیه کننده «کتاب باز» گفت: تقریبا ۸۰ قسمت دیگر نیز برای فصل چهارم این برنامه تلویزیونی و ادبی در دستور ساخت و ضبط داریم که با این روند، قطعا تا آخر بهمن ماه به پخش ادامه می‌دهیم.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرنگار فرهنگی خبرگزاری دانشجو، برنامه تلویزیونی «کتاب باز» از جمله برنامه‌های پرمخاطب سیماست که تاکنون در چند فصل ساخته شده و همچنان نیز با استقبال روبروست. در همین رابطه محمدرضا رضائیان، تهیه کننده این برنامه به خبرگزاری دانشجو گفت: ما در فصل جدید «کتاب باز» تا به الان نزدیک به ۳۵ قسمت را روی آنتن شبکه نسیم برده ایم و با کنداکتور فعلی تا روز‌های آخر سال ۹۸ هم روی آنتن هستیم.
وی افزود: تقریبا ۸۰ قسمت دیگر نیز برای این فصل از «کتاب باز» در دستور ساخت و ضبط داریم که با این روند، قطعا تا آخر بهمن ماه به پخش ادامه می‌دهیم.
رضائیان با اشاره به استقبال مخاطبان و مدیران سیما از این برنامه ادبی گفت: اگر امکانش باشد ما برای اسفندماه هم تولید برنامه خواهیم داشت با این حال باید دید که کنداکتور شبکه نسیم برای روز‌های پایانی سال چگونه خواهد بود.
این تهیه کننده درباره احتمال ساخت ویژه برنامه‌هایی برای ایام خاص ادبی همانند هفته کتاب نیز یادآور شد: سعی می‌کنیم برای این هفته خاص ادبی مهمانان ویژه‌ای دعوت کنیم. البته واقعیت امر این است که قرار هم نیست لزوما توجه خاص‌تر و عجیب‌تری به این مناسبت داشته باشیم.
وی تأکید کرد: به هرحال «کتاب باز» برنامه‌ای فرهنگی و ادبی است که رویکردش را در تمام سال مبتنی بر کتاب و کتابخوانی ادامه می‌دهد و با این رویکرد کلی، صرفا بر هفته یا ایام خاصی متمرکز نیستیم. همچنان که در ایام نمایشگاه کتاب و ... نیز نگاه کلی خود را حول مقوله کتاب داشته ایم.
گفتنی است؛ فصل چهارم «کتاب‌باز» که طی این شب‌ها درحال پخش از شبکه نسیم است، همچون فصل‌های گذشته میزبان مهمانانی از حوزه‌های مختلف خواهد بود و سروش صحت، به عنوان مجری با آن‌ها پیرامون موضوع محوری برنامه یعنی کتاب و کتاب‌خوانی به گفتگو خواهد نشست.
حضور کارشناسان جدید و دکور تازه برنامه از دیگر ویژگی‌های فصل چهارم «کتاب‌باز» است. این برنامه به تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن