آخرین اخبار

تاریخ : 20. دى 1398 - 22:56   |   کد مطلب: 27047
حجت الاسلام خلیل ربیعی، امام جمعه درگزین در خطبه های عبادی – سیاسی این هفته نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه تقوا و عمل صالح موجب تقویت ایمان می‌شود، افزود: تقوا در کنار ایمان موجب رشد سطح انسان می شود.

 

 

وی رشد معنویت و ارتقای دارایی های معنوی انسان را دلیلی بر داشتن نماز خوب دانست و افزود: قاسم سلیمانی از آن افرادی بود که خداوند را باور کرده  و با اعمال صالح دنیا را امن کرده بود.

امام جمعه درگزین با تاکید بر بی ادعایی و بزرگی شخصیت سلیمانی عنوان کرد: میلیونها انسان ندیده عاشق این انسان شدند در حالی که با سوز و گداز این حضور را همراهی کردند.

وی درس سردار سلیمانی به مسئولین  را اقدام و عمل مخلصانه دانست و گفت: سپهبد سلیمانی درس عمل بی ریا و خالصانه را به ما مسئولین داد.

حجت الاسلام ربیعی دوست داشتن سلیمانی و عشق بی حد و اندازه مردم جهان به این شخصیت را امری فطری برشمرد و تاکید کرد: باید قدر این دل های پاک را دانست که جای محبت بنده، خالصانه جای خداوند شده است.

وی سردار سلیمانی را ایمن کننده جهان از دست اشرار و خونخواران عنوان نمود و افزود:باید این مرد بزرگ را برای همیشه یک اسطوره به حساب آورد.

 

انتخاب یک فرد اصلح با معیارهای انقلابی سیلی دیگری بر استکبار خواهد بود

امام جمعه درگزین حرکت مجلس و شورای نگهبان در تروریستی عنوان کردن ارتش آمریکا را یک اقدام ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: برداشتن گام پنجم شکستن تعهد هسته ای حرکتی مقتدرانه، درست و به جا بود که باید از این اقدام تشکر کرد.

حجت الاسلام ربیعی انتقام سپاه از آمریکا را آرام کننده دل ها و چشم های داغدار دانست و خاطرنشان کرد: این یک سیلی به هنگام و دقیق بود که مردم و آزادگان جهان را تسلی بخشید و موجبات خشنودی همه ی مسلمانان شد.

وی این انتقام مقتدرانه را حاصل جهاد دانشمند پارسا شهید طهرانی مقدم عنوان کرد، واظهار داشت: زمانی دشمن به دنبال برچیدن این قدرت بود اما مردم با صبر و ایستادگی بر سر دستاوردهای نظامی اجازه این اقدام را ندادند.

امام جمعه درگزین حضور پرشور و با بصیرت در انتخابات مجلس  را سیلی های دیگر و بعدی بر چهره استکبار دانست و خاطرنشان کرد: انتخاب یک فرد اصلح با معیارهای انقلابی سیلی دیگری بر استکبار خواهد بود.

حجت الاسلام ربیعی، سردار سلیمانی را یک معیار برای انقلابی بودن دانست و گفت: مخلص و بی ادعا بودن، تبعیت از رهبری و  پارسا بودن از جمله ویژگی های شهید سلیمانی است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن