آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 24. دى 1398 - 10:34   |   کد مطلب: 27068
استاندار همدان گفت: این استان در شاخص‌های حوزه بهداشت، درمان و سلامت نسبت به سایر استان‌ها شرایطی مطلوب و ظرفیت تبدیل شدن به قطب پزشکی را غرب کشور دارد.

به گزارش صبح رزن،سید سعید شاهرخی روز یکشنبه در نشست با مجمع نظام پرستاری استان همدان بیان کرد: وضعیت خوبی در حوزه بهداشت و درمان داریم ولی قانع نیستیم و با توجه به نگاه برنامه محور، آینده خوبی در انتظار همدان است.

وی با بیان اینکه پرستاران با عشق، باور قلبی، اعتقاد و شناخت این راه مقدس را انتخاب کرده‌اند افزود: حضور در کنار بیمار و مراقبت از آنها، فرصت الهی و نعمتی است که خداوند متعال به پرستاران عنایت کرده است.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه در حوزه پرستاری و خدمات در هیچ مقطعی کم کاری نشده است و این جای مباهات، شکرگذاری و افتخار است گفت: پرستاران در قامت یک فرشته بر بالین بیمار حاضر می شوند و تحمل آلام و درد و رنج بیماری را برای بیمار و همراهان آسان می کنند.

شاهرخی اظهار داشت: نقش پرستار نقشی ارزشمند، معنوی و تأثیرگذار در فرایند سلامت جامعه است و این مجموعه با قوت و مستمر پیگیر مشکلات و مسائل پرستاران است.

وی با بیان اینکه بیمارستان یکهزار تخت خوابی همدان در ردیف بودجه قرار گرفته است گفت: بیمارستان رزن در حال تکمیل بوده و بیمارستان تویسرکان نیز در سفر هیات دولت بهره برداری می شود.

سه هزار و ۵۰۰ تن در جامعه پرستاری همدان فعال هستند که با در نظر گرفتن پرستاران فعال در بخش خصوصی، بیمارستان تامین اجتماعی و بیمارستان ارتش، شمار آنها به چهار هزار و ۳۰۰ تن می‌رسد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن