آخرین اخبار

تاریخ : 29. دى 1398 - 10:26   |   کد مطلب: 27099
هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته یک هندبال باشگاه‎های کشور درحالی فردا /یکشنبه/ در شهرهای مختلف برگزار می‌شود که همدانی‎ها باید از نماینده خرم‌آباد پذیرایی کنند.

دیداری که برای هر ۲ تیم قعرنشین جدول گروه چهارم لیگ یک بسیار حیاتی است و شکست هر یک از ۲ تیم شرایط را برای بقا در این مسابقات سخت می‌کند.

تیم همدان در گروه چهارم این مسابقات با تیم های خرم آباد، مریوان، کرمانشاه و کیمیا کاشت کردستان هم گروه است.

در این گروه تیم همدان پس از خرم آباد در قعرجدول قرار دارد و تنها در صورت شکست خرم آباد می تواند امیدوار به بقا در لیگ یک باشد.

در واقع تیم همدان تاکنون بردی کسب نکرده و اگر بتواند مقابل خرم آباد در بازی فردا به پیروزی دست یابد، امیدها برای بقای این تیم زنده می‌شود.

مسابقات لیگ دسته یک هندبال با شرکت 16 تیم هیات های هندبال کرمانشاه، خرم آباد، کاشان، مریوان، ماهشهر، بوشهر، پرواز هوانیروز اصفهان، زاهدان، همدان، میناب، کیمیا کاشت کردستان، پرسپولیس بهبهان، نفت امیدیه، سامنات تهران، مهران قم، قنات زارچ و خراسان رضوی پیگیری می‌شود.

 محکوم به برد

سرمربی تیم هندبال همدان پیرامون بازی حساس فردا مقابل خرم آباد گفت: پیروزی مقابل این تیم تنها شانس ما برای بقا در لیگ یک است.

مجید مشایخی پور افزود: از هر گروه یک تیم به لیگ ۲ سقوط می کند و ما نمی خواهیم قعرنشین جدول باقی بمانیم.

وی اضافه کرد: با وجود تلاش اعضای تیم، حق ما قعر جدول نبوده اما مشکلات خارج از مسایل فنی تیم باعث شد تا نتوانیم آنچه که شایسته نتیجه گیری بود را کسب کنیم.

مشایخی پور خاطرنشان کرد: تمام اعضای تیم فقط به پیروزی در این بازی فکر می‌کنند و امیدواریم با حمایت هواداران به این مهم برسیم.

وی یادآور شد: هدف ما بقا در لیگ دسته یک کشور است و تلاش می کنیم تا با برتری در بازی فردا مقابل خرم آباد شانس خود را برای رسیدن به این مهم افزایش دهیم.

 ابهام در حضور بانوان 

بانوان دوستدار هندبال امیدوارند تا با حضور در این مسابقه در حمایت از بازیکنان همدان بپردازند.

در نیم فصل اول حضور بانوان در سالن مسابقه در شرایطی که اطلاع رسانی شده بود، امکان پذیر نشد تا با واکنش هایی نیز همراه شود.

با این حال برای بازی فردا نیز حضور تماشاگران آزاد اعلام شده و باید دید آیا اجازه ورود بانوان به محل مسابقات داده می شود یا بازهم پشت درهای بسته خواهند ماند.

هر چند اغلب بانوان خانواده بازیکنان و کادر فنی این تیم هستند و معتقدند حضورشان تاثیر بسزایی در رسیدن به پیروزی در بازی مهم فردا مقابل خرم آباد خواهد داشت.

در مجموع هندبال هم بازی سرنوشت سازی در پیش دارد و شکست در این مسابقه به منزله وداع تلخ از لیگ یک خواهد بود.

هندبالیست های همدانی تاکنون ریالی بابت قراردادهای مالی خود دریافت نکرده اند و باید دید فردا چه سرنوشتی برای این تیم رقم می‌خورد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن