آخرین اخبار

تاریخ : 20. بهمن 1398 - 0:26   |   کد مطلب: 27165
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان همدان گفت: از داوطلبان حضور در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان دو نفر به تازگی صلاحیتشان از سوی شورای نگهبان تایید نشد.

به گزارش صبح رزن،حجت الاسلام جلال مرادی، رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان همدان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان  با  بیان اینکه به این دو نفر فرمانداری‌ها امروز رد صلاحیت شدتشان را اعلام کرده اند،  افزود: این دو نفر که از شهرستان‌های همدان و بهار بودند سه روز فرصت اعتراض به رای شورای نگهبان داده شده است و در صورت اعتراض آن‌ها بررسی صلاحیتشان دوباره بررسی و اعلام می‌شود.

او از تایید صلاحیت دو نفر از داوطلبانی که صلاحیتشان رد و یا احراز نشده بود هم در حوزه انتخابیه استان همدان خبر داد و گفت: این افراد در حوزه انتخابیه ملایر و رزن به جمع داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم پیوستند.

رییس هیات نظارت بر انتخابات استان همدان افزود: با این تغییرات رد و تایید صلاحیت‌ها باز هم تعداد داوطلبان این دوره از انتخابات استان ۱۷۹ نفر باقی ماند.

او اضافه کرد: تایید و رد صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس تا زمان تقدیم اعتبارنامه ادامه دارد و چنانچه مدارکی مبنی بر تایید یا رد فرد به دست هیات نظارت یا شورای نگهبان برسد آن را ترتیب اثر می‌دهند.

مرادی گفت: روز ۲۲ بهمن لیست داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص و روز ۲۳ بهمن از سوی فرمانداری‌ها اعلام می‌شود.

انتهای پیام/ا

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن