آخرین اخبار

تاریخ : 23. بهمن 1398 - 15:58   |   کد مطلب: 27180
مریم جباری در گفتگو با ما با اشاره به اینکه حوزه علمیه خواهران شهرستان درگزین در سال 89 تاسیس شده است اظهار داشت:این حوزه با 19 طلبه شروع به کار کرده است و در5دوره و دومقطع حضوری و غیر حضوری تحصیل میکنند.

 وی با بیان اینکه تعدادفارغ التحصیلان 30 نفر بوده است گفت : درحال حاضر طلبه ها در ارگان های مختلف از جمله اموزش وپرورش، کمیته امداد مشغول فعالیت هستند.
مدیر حوزه علمیه افزود:طلبه ها از نظر علمی وپژوهشی فعال و مستعد هستند و در المپیادهای علمی   رتبه های استانی و کشوری  کسب کرده اند.
جباری ادامه داد :در رشته پژوهش دست به قلم خوبی دارند و به عنوان پژوهشگر برتر معرفی شده اند و پایان نامه های طلبه هارتبه برتر کسب کرده است.
 وی افزود : در حوزه فرهنگی هم طلبه ها خوب درخشیدند و رتبه اول وبلاگ کشوری گرفته اند و نویسنده شاخص کشور از حوزه شهرستان درگزین بوده است.
مدیر حوزه با بیان اینکه سفیر فضای مجازی کوثر نت ازاین حوزه بوده خاطر نشانکرد: نفرات دوم مسابقات قرانی استانی ،جایزه ادبی استان ،برتری درجشنواره بین المللی امام رضا وشرکت در طرح زمزمه قرانی و رتبه کشوری از افتخارات این حوزه بوده است.
 وی گفت : در طول سال اعزام مبلغ به مدارس و ادارات و  اردوهای راهیان نور برای تبلیغ و آموزش را در برنامه های خود داریم.
 جباری ادامه داد:کارگاههای تخصصی تربیت فرزند وهمسرداری را برای طلبه های فارغ التحصیل و طلبه های حوزه و کارکنان ادارات در طول سال  برگزار میکنیم.
مدیر حوزه علمیه شهرستان درگزین یاداور شد: تعداد مبلغین فعال 32 نفر هستند که درحوزه های شهری و روستایی فعالیت میکنند .
وی گفت : در حال حاضر تعداد طلاب جاری 50 نفر هستند که 7 نفر از انها بصورت غیرحضوری مشغول هستند.
جباری در پایان گفت :ثبت نام در حوزه به صورت رایگان انجام میشود و 50 درصد هزینه کتب به صورت یارانه ای پرداخت میشود.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن