آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 29. اسفند 1398 - 12:21   |   کد مطلب: 27341
تاریخ انقلاب اسلامی ثابت کرده است هر جا که کشور به جوان ها نیاز داشته است پای کار بوده اند و هر جا که به آنها اعتماد کردیم موفق شدیم.

سهراب عبادی با بیان اینکه جنگ را همین جوان ها اداره کردند و کشور بعد از جنگ را همین ها ساختند ادامه داد:صنایع موشکی و هسته ای توسط همین ها شکل گرفت؛ سلول های بنیادی را جوانان تولید کردند و با جرات می توان گفت خلاقیت و نوآوری های کشور توسط همین نسل جوان شکل گرفته است.

مسوول کمیسیون مذهبی، فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر دمق، با تبریک پیشاپیش عید باستانی ، همزمانی آغاز سال نو را با اعیاد شعبانیه به فال نیک گرفت و گفت: از همت تمام جوانان عزیزی که در پویش مردمی پیشگیری کرونا سردرود رزن همدان سنگ تمام گذاشتند سپاسگزارم .

عبادی ادامه داد: در شرایط فعلی که بیماری کرونا در سطح جهانی و کل کشور فراگیر شده است و امکانات دولتی پاسخگوی خدمات مورد نیاز مردم نیست؛ جمعی از جوانان دمق به صورت خودجوش آستین همت را بالا زدند و در راستای کمک به دولت ، پویش مردمی پیشگیری کرونا را در بخش سردرود راه اندازی کردند .

وی با اشاره به روند کار افزود: در این موضوع گروه تلگرامی سردرود و دمق متحد شکل گرفت و با همفکری بزرگان شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۴۱۱۹۴۳۵۷۵ نزد بانک ملی شعبه دمق به نام سید مهدی شریفی که از معتمدین شهر و عضو علی البدل شورای شهر می باشد؛ جهت جمع آوری کمک های خیرین اختصاص یافت .

وی افزود: این موضوع به صورت رسمی به استحضار دادگاه عمومی سردرود رسیده است و کمک ها و هزینه ها با نظارت جمعی از معتمدین و شورای اسلامی انجام می شود و انشاالله بعد از پایان کار از طریق رسانه های جمعی اطلاع رسانی خواهد شد؛ لذا خیرین عزیز می توانند کمک های اهدایی خود را به این حساب واریز فرمایند.

رییس شورای شهر ادامه داد :توزیع ۱۳هزار بسته بهداشتی شامل ماسک، مایع ضدعفونی کننده دست و سطوح تا پایان امروز در سطح شهر دمق و کل ۴۳ روستای بخش سردرود امروز به پایان می رسد.

عبادی با بیان اینکه همت این جوانان یادآور ایثارگری های رزمندگان دفاع مقدس و مدافعان حرم می باشد؛ ادامه داد: در حالی که ما به دلیل شیوع ویروس کرونا در منزل نشسته ایم ؛ این جوانان به صورت شبانه و روزی در حال تهیه، بسته بندی و توزیع اقلام بهداشتی در سطح روستاها هستند.

رییس شورای اسلامی شهر دمق با بیان وحدت و همدلی بین آحاد مردم شهرستان رزن و سردرود اعلام داشت: این پویش از امروز با نام رزن و سردرود دمق متحد فعالیت نموده و در مرحله دوم اقلام بهداشتی را در سطح شهر رزن و روستاهای بخش مرکزی توزیع خواهد نمود .

عبادی در پایان از تلاش شبانه و روزی همه جوانان عزیز و حمایت خیرین گرانقدر بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، روحانیون و آحاد مختلف مردم و همچنین از مسوولین شهرستان از جمله ائمه جمعه محترم رزن و سردرود دمق ؛ فرماندار رزن، بخشدار سردرود، فرمانده سپاه ناحیه رزن و فرمانده بسیج دمق، رییس سازمان تبلیغات اسلامی رزن، شهردار دمق، خبرنگار صدا و سیما و مدیران کانال های خبری که با حضور در محل بسته بندی اقلام بهداشتی از این پویش حمایت نمودند و همچنین از جوانان خودجوش و اعضای محترم شوراها و دهیاران و مسوولین خانه بهداشت روستاهای بخش سردرود که در توزیع زحمات زیادی می کشند قدردانی نمود و گفت : مردم دمق و سردرود حافظه خوبی دارند و زحمات همه این عزیزان را فراموش نخواهد کرد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن