آخرین اخبار

تاریخ : 7. فروردين 1399 - 0:13   |   کد مطلب: 27366
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رزن تاکید کرد : امیدواریم تمام آحاد ملت بزرگوار ایران اسلامی با رعایت نکات بهداشتی و دوری از اجتماعات، زمینه‌ساز ریشه‌کنی این ویروس از کشور شوند.

به گزارش دریافت  صبح رزن،حجت‌الاسلام احمدرضا خزایی تاکید کرد : امیدواریم تمام آحاد ملت بزرگوار ایران اسلامی با رعایت نکات بهداشتی و دوری از اجتماعات، زمینه‌ساز ریشه‌کنی این ویروس از کشور شوند.

وی با بیان اینکه بقاع متبرکه شهرستان رزن روزانه ضدعفونی می‌شود و بنابر مصوبه ابلاغی تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل است گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری هم به ویژه مردم در نرفتن به دید و بازدید و مسافرت بیماری کرونا را کنترل کنیم.

وی با بیان اینکه اوقاف رزن برای پیشگیری و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اقداماتی را در نظر گرفته است افزود:‌ پیش از اینکه این بیماری در استان شیوع پیدا کند و با توجه به ورود به ماه رجب و اعیاد این ماه، برنامه‌های فرهنگی متعددی در بقاع متبرکه در نظر گرفته بودیم، اما پس از شیوع این بیماری و توصیه‌های مکرر مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر دوری مردم از اجتماعات برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، مراسم فرهنگی و برپایی نمازهای جماعت در بقاع متبرکه و امامزادگان لغو شد.

حجت‌الاسلام احمدرضا خزایی از توزیع یک‌هزار و ۵۰۰ عدد ماسک n۹۵ بین پرسنل بیمارستان شهرستان رزن خبر داد و اظهار کرد: این اقلام به ارزش ۳۰ میلیون رسال از محل امور خیر موقوفه نصرت‌الله خان زمانی اهدا شد.

خزایی بیان کرد: در این راستا، امکان حضور مردم در کنار ضریح امام‌زادگان فعلاً وجود ندارد و هیأت‌های امنا و خدام امامزادگان نیز مکلف شدند تا تمام نقاطی که محل تجمع و حضور عمومی مردم است را ضدعفونی کنند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن