آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 7. فروردين 1399 - 11:52   |   کد مطلب: 27375
فرمانده سپاه ناحیه رزن گفت:برای احیا و جهش تولید همه ی توان بسیج و سپاه را به کار خواهیم گرفت.

به گزارش صبح رزن،سرهنگ داود مهدوی در گفت و گو با خبرنگار صبح رزن گفت:جهش تولید از بستر رفع موانع تولید و کسب کار می گذرد و مسئولان در سطح کشور و شهرستان باید به این سمت حرکت کند.

وی با بیان اینکه در جهت افزایش تولید در سال گذشته برخی اقدامات در سطح منطقه صورت پذیرفت اضافه کرد :امسال و با توجه به نامگذاری سال توسط رهبری این تلاشها باید دو چندان شود.

مهدوی راه رسیدن به اقتصاد پایدار را جهش در تولید و به تبع آن صادرات برشمرد و افزود:نگاه به تولید در کشور باید اصلاح شود و کارگران و کارآفرینان باید به دید رزمندگان جبهه اقتصاد نگریسته شوند.

وی با اشاره به اتفاقات و حوادثی که در سال گذشته در سطح کشور روی داد اظهار کرد:بیماری کرونا در روزهای پایانی سال مشکلاتی را برای بخشهای مختلف کشور پدید آورده است.

فرمانده سپاه ناحیه رزن شهادت حاج قاسم سلیمانی را نقطه عطف معادلات منطقه و جهان در سال گذشته برشمرد و افزود:حضور میلیونی عاشقان این چهره فاخر ملی و جهانی در ایران و کشورهای منطقه دشمنان را به وحشت انداخته است.

مهدوی خانواده شهدا را سرمایه های کشور برشمرد و ادامه داد:در سال جدید به علت مشکلات ناشی از کرونا نتوانسته ایم برای دست‌بوسی این عزیزان و والدین شهدا خدمتشان برسیم.

وی در پایان بر بکارگیری تمام ظرفیت سپاه و بسیج برای تلاش جهش تولید در شهرستان تاکید کرد و ادامه داد:در تمام حوزه ها و بخشها آمادگی کامل خود را برای همراهی به دستگاه های اجرایی و تولیدی اعلام کرده ایم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن