آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 6. تير 1399 - 13:28   |   کد مطلب: 27839
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، فرماندار شهرستان رزن به همراه ابراهیم لشکری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، رستم خانی رییس اداره بهزیستی شهرستان و سرهنگ خادم از کمپ ترک اعتیاد روستای فارسجین بازدید به عمل آوردند.

به گزارش صبح رزن،فرماندار شهرستان رزن در دیدار از کمپ ترک اتاید روستای فارسجین گفت :  لازم است که معتادین از ابتدا تا انتها بدرستی و با برنامه ریزی مناسب تحت حمایت قرار بگیرند.

 

سید رضا سلامتی با بیان اینکه از هر اقدامی که به فرایند ترک آنها و بازگشتن به شرایط عادی کمک میکند دریغ نشود، خاطرنشان کرد: البته خود این افراد اولویت اصلی هستند و باید بطور حقیقی خواهان برگشتن به زندگی خوب و عادی خویش باشند و مسئولین مرتبط را در این امر مهم یاری کنند که بتوانند فردی مفید برای خانواده و جامعه باشند.

 

فرماندار  در بررسی وضعیت مراکز ترک اعتیاد این شهرستان گفت: اداره بهزیستی در راستای جلوگیری از گسترش اعتیاد ۳ برنامه پیشگیری و فرهنگ سازی، درمان و بازتوانی و خدمات به بهبود یافتگان پس از درمان را در دستور کار خود قرار دهد.

 

سلامتی با اشاره به اینکه به ۵۲ نفر از بهبود یافتگان شهرستان در سال گذشته بیش از ۱۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی از محل تبصره ۱۶ پرداخت شده است ،اضافه کرد :باید تلاشها در جهت بازگشت این افراد به جامعه و محیط کار متمرکز باشد.

 

در این بازدید فرماندار شهرستان بر رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی تاکید کرد و از اداره بهزیستی خواست به منظور بهبود عملکرد اینگونه مراکز بطور مرتب بر عملکرد کمپ‌های ترک اعتیاد نظارت داشته و همچنین انتظارت و مشکلات مربوطه را منتقل کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن