آخرین اخبار

تاریخ : 7. تير 1399 - 8:39   |   کد مطلب: 27842
فرماندار رزن گفت :خانواده معظم شهدا چشم و چراغ این نظام‌هستند، و امنیت و آرامش امروز کشور را مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده آنان هستیم،

سیدرضا سلامتی در  دیدار با خانواده شهید عزتی  اظهار کرد:  تکریم ‌و سرکشی از خانواده شهداء وظیفه همه ما می باشد و باید به فرهنگی در بین‌ مسئولان تبدیل و نهادینه شود.

وی در این دیدار با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند اظهار کرد: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

سلامتی با اشاره به جایگاه والای خانواده شهدای نزد مردم ادامه داد: یکی از برنامه‌های مهم و ارزشمند سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

 

ل‍ازم ب ذکر است  به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، فرماندار شهرستان رزن به همراه ابراهیم لشکری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری،حمزه خانی بخشدار سردرود، مصطفوی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و سرهنگ خادم با خانواده شهید عزتی، شهید راه مبارزه با مواد مخدر دیدار کردند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن