نمایش 1 - 10 از 361
قبلا از این هم رهبر انقلاب فرموده بودند که راضی نیستند عده ای به بهانه مخالفت با مواضع مسئولین نظام اسلامی دست به کارهای غیر قانونی بزنند. بارها فرموده اند که راضی نیستند عده ای به بهانه انقلابی گری با سردادن شعارهای غیر قانونی، سخنرانی و یا برنامه حضور مسئولین قانونی کشور را در مراسم های مختلف به هم بزنند.
مخالفان سخن روحانی باید به‌گونه‌ای سخن خود را بیان کنند که از آن مخالفت با مردم‌سالاری تلقی نشده و مرز مخالفت با سخن روحانی توأم با قبول داشتن مردم‌سالاری حفظ شود.
این روزها این عبارت خیلی به گوش میرسد ، همه آنهایی که بهانه جویی نقل و نبات ته جیب هایشان است و بند به بند حرفها را گوش می دهند تا لفظی ، کلمه ای ، جمله ای شاید ... پیدا کنند و چتر کنند بالای سرشان و شروع کنند همان چیزی که میدانند اشتباه است را به تکرار .
چطور است که با وجود کشته شدن 17 نفر و زخمی شدن چهل و چند نفر باز هم در محافل خبری کشور گفته می شود تروریست ها در تهران به اهداف خود نرسیدند؟
خوب است رئیس‌جمهور محترم و منتقدان یک تیم مشترک تشکیل دهند و مفاهیم توهین‌آمیز و افراطی دو طرف را احصا و وزن‌دهی نمایند و روشن شود افراطیون مدنظر ایشان نمره‌ای بالاتر از افراط می‌گیرند یا خود ایشان؟
با احتمال بالا امروز تحریم s722 در سنای آمریکا مطرح و تصویب خواهد شد. از زوایای گوناگون این تحریم و اثار آن کاملا قابلیت اثر گذاری بر اقتصاد ایران را خواهد داشت .
از لطایف رورگار اینکه هادی غفاری از اعضای مجمع روحانیون مبارز گفته است: "صداوسیما چهره‌ای خشن از امام نشان می‌دهد تا خشونت برخی دوستان را توجیه کند. اما با این کار ندانسته تیشه به رحمانیت امام می‌زند."
کانون‌های مافیایی که در پشت ترامپ هستند به دنبال غارت هستند و طرح‌هایی دارند برای منطقه. ظاهراً قطر را هدف گرفته‌اند و با سعودی بسته‌اند.
رئیس‌جمهور دولت دوازدهم به دوگانه‌های انتخاباتی‌اش ادامه خواهد داد تا بار دیگر مطالبات اقتصادی و معیشتی مردم رنگ ببازد.
دستور کار2030، سندی است که می‌کوشد با هضم کشورهای مستقل در هاضمه‌ی جهانی در همه‌ی ابعاد فرهنگی، آموزشی، اقتصادی، اطلاعاتی، علمی، اجتماعی و سیاسی‌اش، «شهروندان مطیع»ی برای هژمونی جهانی غرب تربیت کند.

صفحه‌ها