نمایش 1 - 10 از 434
یمن عمق استراتژیک سرزمینی برای ایران نیست اما عمق استراتژیک عقیدتی بی مانندی برای ایران محسوب می‌شود که در ارتباط با مفاهیم بلند انقلاب اسلامی و آرمانهای اعلام شده آن قابل چشم پوشی نیست.
فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن صحنه‌هایی از فیلمبرداری با ساعت مچی وجود دارد. صحنه‌هایی که به ادعای سازندگان کلیپ متعلق به تصاویری است که دری‌اصفهانی از جلسات هیات ایرانی در مذاکرات برجام ضبط کرده است.
فرماندار شهرستان رزن گفت: این طرح در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید
واضح است كه مي شد سامانه مالي مسكن مهر را بهتر از اين هم كرد( مثلا افزودن اوراق استصناع، تعريف صندوق پروژه، ...) اما اين چيزي از اصل ارزش اقتصادي ان نخواهد كاست.
در زلزله اواخر آبانماه 96، مردم ایران نشان دادند که در مشکلات و گرفتاریها، مرزهای جغرافیایی، زبانی، عقیدتی را کنار میگذارند و دستان آسیب دیدگان را به گرمی می فشارند.
در محل وقوع جنگ صفین (سوریه فعلی) حد فاصل رقه و حمص، سپاه امام خامنه‌ای بر داعش پیروز شد. با وجود معاویه‌ها، عمروعاص‌ها، ابوموسی اشعری‌ها و اشعث‌ها، چرا این بار مالک اشتر وادار به بازگشت نشد؟
مزارش در شهر شوش دانیال از توابع خوزستان، ملجأ دلسوختگان از شیعیان است...
برآیند کلی و تمرکز همه جانبه امروز سید حسن نصرالله در دومین اظهار نظر پس از استعفای (از راه دور) نخست وزیر لبنان را باید در جهت تقویت انسجام درونی کشور لبنان دانست.
از دیرباز در کشور ما، روحانیت و مرجعیت دینی پناهگاه مظلومان و ستمدیدگان بوده است و نشانه های تاریخی آن به کرَات در تاریخ موجود است.
ترامپ، روزی که رییس جمهور شد، رییس یک کمپانی بزرگ و فوق العاده ثروتمند بود. در شرکتش، وقتی اراده می کرد کاری بکند معارضی نداشت.

صفحه‌ها