نمایش 1 - 5 از 5
سال گذشته و در چنين روزهايي بود كه خبر شهادت شهيد عليرضا شمسي‌پور، اسطوره فراموش‌نشدني ورزش همدان و رئيس سابق هيأت‌ دوچرخه‌سواري و تيراندازي، ورزش و خانواده بزرگ اين قشر را شوكه كرد.
استاندر همدان پس از 3 سال و اندی بالاخره دعوت تشکل های دانشجویی را قبول کرده و قرار است تا در دانشگاه پاسخگویی سوالات دانشجویان در سلسه نشستهای ارزشمند و قابل تقدیر (چه شد ؟)جامعه اسلامی دانشجویان باشد.ه نشستهای ارزشمند و قابل تقدیر (چه شد ؟)جامعه اسلامی دانشجویان باشد.
آمارهای غیر رسمی اعلام می کنند که حدود 75 درصد جمعیت ایران به نوعی گرفتار مشکلات و مسائل روحی و روانی با شدت و ضعف متفاوت هستند به طوری که نرخ شادکامی در کل کشور به طور متوسط 3.43 است.
درحالی که با گسترش فناوری ها شاهد تاکتیک های نوین تبلیغاتی برای جلب نظر مردم و پربار کردن سبد آرا هستیم ولی ضیافت ناهار و شام همچنان در صدر فعالیت های تبلیغاتی در برخی نقاط مشاهده می شود.
به بهانه برگزاری همایش ملی بحران آب در دانشگاه پیام نور مرکز کبودراهنگ:
همایش ملی بحران کم آبی و راه های برون رفت که مقرر گردیده در شهریور ماه سال94 در دانشگاه پیام نور مرکز کبودراهنگ برگزار گردد، نقش مؤثری در استفاده بهتر از منابع آبی کشور خواهد داشت.