آخرین اخبار

تاریخ : 15. دى 1395 - 23:42   |   کد مطلب: 21576
مسئول کتابخانه عمومی آیت الله ربانی شاهنجرین از معرفی کتاب «نقشه نقش بر آب» پیرامون فتنه سال 88 در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش  صبح رزن به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سارا زمانی‌مقدم؛ مسئول کتابخانه عمومی آیت الله ربانی شاهنجرین، عنوان کرد: حماسه 9 دی و حضور مردم عاشورایی و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی سال 1388، نقطه عطفی درتاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات زنان ومردان ایران اسلامی است.

این مسئول ادامه داد: به مناسبت این روز که در اصل روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است، نشست بصیرتی و معرفی کتاب "نقشه نقش بر آب" بیانات مقام معظم رهبری( مدظله العالی)، از کتاب‌های طرح کتابخوان ویژه دی‌ماه در کتابخانه عمومی شاهنجرین برگزار شد.

زمانی‌مقدم، در خاتمه افزود: سخنرانی در مورد ابعاد حماسه 9 دی، معرفی کتاب، برپایی نمایشگاه کتاب از کتب موجود در کتابخانه با موضوعات بصیرتی و پیرامون آن، نمایش چند فیلم بصیرتی از فیلم‌های جشنواره عمار توسط فاطمه کریمی از اعضای فعال و موفق کتابخانه و نماینده اکران کننده فیلم‌های جشنواره عمار در شهرستان رزن، از برنامه‌های اجرا شده به این مناسبت در کتابخانه بود.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن